Clicky

Jump to content

Oferte, promotii, preturi speciale, noi magazine


Master_B

Recommended Posts

Meizu,urmând calea lui Oppo și a altor branduri chineze a deschis site-ul de e-commerce care vă permite să cumpărați produsele lor,oriunde în lume, cu livrare gratuită și plata cu PayPal.

Dispozitivele sunt garantate timp de 12 luni, iar transportul are loc direct acasă cu curier (7-15 zile). Din păcate, nu este exclusă posibilitatea de a plăti taxele vamale, așa cum am citit pe site.

Meizu oferă transport gratuit în toată lumea, dar taxe suplimentare se plătesc în zone izolate. Toate taxele, eventuale, care decurg din vămuire nu sunt acoperite de asigurarea Free Shipping.

http://www.meizumart.com/

yvy4y8av.jpg

Aproximativ 296€ - 16GB

320€ - 32GB

349€ - 64GB

 

 

Trimis de pe Marte

Edited by Master_B
Link to comment
Share on other sites

Sunt astfel de echivalente și pe piața din România, gen Allview, Eboda etc, dar îmi place mult design-ul

 

Trimis de pe G2

Link to comment
Share on other sites

a8e8ubev.jpg

Mi Pad este oficială. Este o tabletă de 7,9 inch cu procesor Nvidia Tegra K1 și rezoluție de 2048 x 1536 pixeli, un top al gamei Android MIUI furnizat pe piața chineză, în luna iunie la mai puțin de 180 de euro. Aceasta are 2 GB de RAM, WiFi ac,microSD, camera de 5 respectiv 8 megapixeli cu diafragma f/2.0, 16 sau 64 GB de memorie internă eMMC și o imensă baterie de 6700 mAh,capabilă de 11 de ore de redare video.

Xiaomi Mi Pad 16GB: 1499 Yuan > 179€

Xiaomi Mi Pad 64GB: 1699 Yuan > 199€

Tegra K1,pe hârtie pare un monstru de putere,rămâne de văzut dacă se confirmă și în realitate.

a4yja6eh.jpg

be9utu7u.jpg

 

 

Trimis de pe Marte

Edited by Master_B
Link to comment
Share on other sites

Stiti ce m-ar interesa? De care eMMC are, pentru ca pe Transformerul meu a inceput sa apara lag-ul, dupa ce am umplut memoria interna. Cineva aici de pe forum mi-a spus ca Nexus 5 are eMMC de generatia 5 (daca ma exprim corect) si diferenta e uriasa. Nu mai cumpar telefon/tableta fara sa stiu de care eMMC are.

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi MiPad este prima tabletă din lume care se poate lăuda cu noua soluție hardware Nvidia Tegra K1 pe 32 de biți. Este un procesor de ultimă generație și, probabil, cel mai puternic de până acum,realizat pe arhitectura de 32-bit, fapt demonstrat de benchmark-uri.

În plus față de putere pură, K1 se remarcă prin noul GPU CUDA 192 Core, care permite performanțe grafice de neegalat în zona mobile. Nvidia dorește să sublinieze acest aspect și face acest lucru cu un video dedicat :

Conform declarațiilor Nvidia, platforma este capabilă să genereze o putere superioară celei a PlayStation 3 și Xbox 360, păstrând în același timp un consum considerabil mai mic.

 

 

Trimis de pe Marte

Link to comment
Share on other sites

Fără Profitshare (adică eu nu am de câștigat nimic).

Dacă aveți nevoie de reducere...

Reducerile sunt pe www.emag.ro

jumeqehu.jpg

 

Trimis dupe racheta de G-Pad a soției.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cand va aparea brandul Xiaomi in Romania cum a aparut si brandul Karbon din India??

Stiu ca magazinul Quickmobile vindea cel putin doua modele de telefoane Xiaomi, la un pret exagerat ce-i drept. O lansare oficiala a brandului nu cred ca se poate estima.
Link to comment
Share on other sites

Cineva pe Twitter a vazut un Xiaomi M3 la eMag. Mai oficial de atat nu se poate, pretul era chiar bun, pentru ca cel care a descoperit telefonul intreba daca nu e cumva replica.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Azi dimineata, Reflavius care are ochii de vultur, stand pe tron :)) a dat comanda de trei HDD-uri cu 149 lei si s-au alocat. Am fugit repede si le-am luat ca sa nu se razgandeasca E-Mag :P

 

Mutat la Bazar. Sper ca e bine aici

Link to comment
Share on other sites

Nu vad sa fie "sarlatan". Eu cred ca miscarile de acest gen sunt menite a aduce mai multi clienti.

Ei castiga imagine asa si la sfarsitul zilei cand trag linie, sunt tot pe plus. "Miscarile" astea sunt gandite cu cap. Dai in pierdere 10 produse si vinzi alte 20 cu adaos mai mare si nu iesi in pierdere.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ocelari 3D pasivi LG la set de 4 ;)

http://www.altex.ro/set-4-ochelari-pasivi-3d-lg-ag-f315

 

Plus soarec wirless Logitech M525 Domo:

http://www.domo.ro/PC_&_Print_&_Retelistica/Periferice/Mouse/Logitech/Mouse_Logitech_Wireless_M525_Blue

 

Alegeti dupa necesitate ;)

 

 

Sent for my Mototola XT1033 using Tapatalk 2

Edited by reflavius
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use