Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Si acolo, dar nu asta era ideea, la telefonul ala o sa fie bun doar pentru lanterna. La cati bani are el pentru telefon nu trebuie sa aiba asteptari mari ci sa se bucure ca are un smart si il foloseasca  cu rabdare si intelegere. Unii din noi am inceput ceva mult mai slab pe vremuri si pe atunci tot smartphone se numea. Eu am trecut prin nokia e50/e51, windows phone 6 ( cu htc diamond), iphone 3 si galaxy fit. Nu erau mare lucru dar ma bucuram de ele ca le aveam. Nici acum nu am super telefon dar face ce am eu nevoie.

Stiu ce zici de terminalele vechi gen Fit. Când am trecut de la Fit la 3gs prima data am observat fluiditatea din iOS, chiar dacă 3gs-ul era mai vechi cu 2-3 ani decât Samsung-ul care îl aveam deja de 2 ani. Eu zic să-și ia un 3gs în stare bună secund, și sa schimbe bateria. Zic doar că după mine ar duce mai bine decât Utok-urile...

Trimis de pe G2

Inca nu e pe banii lui si nu a avut smart pana acum : mai bine nou cu garantie decat un sh care poate pateste ceva si apoi plange dupa el. 3gs este end of life, support etc.Nu il mai recomand nimanui. Si fac pariu ca utok e mai fluid decat 3gs cu ultimul ios care il duce.

Eu personal am fost mulțumit de fluiditatea iOS-ului de pe 3gs acum 8 luni. Cum zici tu, dacă nu a avut încă smartphone mai bine își ia unul nou, nu va avea cerințe asa de mari

Trimis de pe G2

Poti incerca si produsele celor de la Allview.Produse ieftine si de calitate, nu tocmai romanesti.

Daca vorbesti mult, majoritatea telefoanelor Allview sunt Dual-Sim, si asta nu poate fi decat un avantaj pentru tine.

Iti recomand

Allview A5 Smiley

Allview A5 Duo

Sau te poti documenta pe site-ul lor

http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/

Edited by FunkBlack