Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Lasă-le pe alea. Tu vrei sa cumperi tablete cu specificații modeste și suport software, poate și service, inexistente. Găsești acum LG GPad 8.3 la 1000-1100 de lei. E best buy la prețul asta. Și aici dacă dai 2 lei, atât face. Dacă nu dispui de bani acum merita așteptarea. Cumperi una proasta, îți iese pe nas ca descoperi tot felul de inconveniente, și apoi te duci și o iei pe aia de calitate. Sa știi ca toate gadgeturile par ok la prima vedere. Nu au aplicații instalate, bateria nu e pusa la încercare și asa mai departe. Pe parcurs îți dai seama dacă ai dat banii pe ce trebuie.

O alta varianta e sa aștepți Nexus-ul, cum zice Ethereal.

 

Trimis de pe Nexus 5 ðŸ˜

Link to comment
Share on other sites

Si eu sunt pentru lg.Decat chinezarii pe care "producatorii locali" au pus cate un sticker..mai bine deloc.Eu m-am ars cu asa ceva,noroc ca am reusit sa vand produsul,desi nu mi-a picat prea bine cand am primit pe el  niste bani marunti rau..Sa nu mai vorbim de nervii avuti,cu cel mai mare drag iti spun: nu cumpara nimic de la producatorii locali,nu sunt putini cei care se plang de calitatea produselor lor.

Link to comment
Share on other sites

pana la urma degeaba propuneti tablete cum sume de 1000 lei si etc ca poate omu vrea sa cumpere ceva ieftin si ok,pana in 100 eu sa zic asa,ceva de gen si in fond nici nu merita sa dai banii aia de 1000 si lei pe o tableta,ca azi maine esti in top si apoi apar fel si fel de variante,modele,dotari etc etc iar pierderea de la 400 la la 1000 este enorma chiar daca cele scumpe nu se devalorizeaza asa repede,chit ca din cate observ cele la preturi mai mari coboara mai repede decat cele cu preturi si asa mici

Link to comment
Share on other sites

Când ma gândesc ca eu am dat 1300 pe Nexus 7 ( 2012 ) si acum nici 700 nu mai iau pe ea

ON : Daca vrei ceva ieftin iti recomand Tab 3 de 7"

 

Trimis de pe Nokia Lumia 920

cam despre asta vorbeam si eu...la preturiile mici nu iti pare rau ca mai scade,desii se pare ca scade mai incet,sau totusi nu ii asa simtitor dar la preturiile mari gen cum au fost ipad-uriile,acum te doare suflteul ca ai dat suma de pe ele si ca ar fi ok ceva mai bun(ca nu exista sa nu apara sau sa nu iti doresti)si atunci ajungi la vanzare chestii de genul iar pierderea ii mare...eu am luat un Frezy de la Allview si nu imi pare rau de 300 si lei...poate anul asta mai scade 100 lei,si?daca iau 200 lei anul viitor tot imi este ok,char si jumate...nu ii un cirteriu de baza acesta avand in vedere pretul dar pentru cei fara mari pretentii si bani de aruncat cam ideia asta ar fi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use