Clicky

Jump to content

Digi Mobil Optim Nelimitat - disponibil NATIONAL

Recommended Posts

Nu mai am adaptorul micro-SIM, sa-l fi bagat in tableta, sa vad ce zice si Android-ul

Am recuperat adaptorul, am bagat SIM-ul in tableta. Sta bine merci in Digi 3G, fara pic de roaming. Deci, problema cred ca e la telefonul Lumia 630 sau la SO WP 8.1 sau la ambele. Pe undeva este o incompatibilitate. Daca ar putea colegul DIGI_Helper sa transmita mai departe. Pentru altii, nu pentru mine, pentru ca eu voi folosi SIM-ul Digi in tableta.

• 1 month later...
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Începând de acum, pachetul Digi Mobi Optim Nelimitat (fostul Digi Mobil Optim 10)poate fi contractat la nivel NAÅ¢IONAL. Abonamentul costă 10 euro/lună tva inclus Beneficii: Minute nelimitate către

Ca sa ajungi la 3 iepuroi pe luna trebuie sa ai 4 abonamente de mobil. Iti recomand sa infiezi doi sirieni si sa le faci doua abonamente [emoji23]   Sent from my LG G3-D855

Am vorbit la relații clienți, sunt tot la fel de nelamuriți ca toată lumea. Eu cred ca acordul s-a făcut intre patronul RDS și ceo Vodafone la una mică. Adică nu e sigur nimic. Și doar ei știu ce au

Posted Images

• 3 weeks later...

Am o problema cu viteza de internet. De luni imi merge foarte greu, si aici ma refer la download, Youtube, PlayStore, Mega,Dropbox, etc . Pana acum descarcam cu 7-8-9 mega si upload-ul cam tot pe acolo. Am un router recent achizitionat Tenda F300, 300Mbps, pana luni a mers totul ok. Cand am venit la apartament viteza era exact, ca pe routerul vechi. 1,3-1,4 mb download. Colegii de apartament mi-au spus ca le '' merge bine '' . Ceva idei? Ce-as putea face? ( Iasi-Alexandru cel Bun. Daca are importanta zona )

• 3 weeks later...

care sunt telefoanele care se oferta gratuit la achiztionarea unui abonament optim nelimitat ? pe site nu am gasit nimic...

eu vreau sa achizitionez 2 abonamente optim nelimitat

Ceva de îmbunătățirea semnalului știe cineva ceva?

Îmi e ciuda ca la bunica1 am semnal chiar dacă e zona de șes(semnal full) iar pe Orange nu am deloc.

Dar la bunica2 am la orange full și la digi nimic, și e zona de munte, unde cică semnalu e mai bun..

Da, chiar am vrut aseara sa vad un tarif si am observat ca, cu toate ca scrie ce scrie, raspuns primesc. Oare actualizarea o fi in sus sau in jos ? Daca ma gandesc ca dolarul a crescut serios in fata euro si tarifele sunt in euro... :D

Abonamentul Optim Nelimitat dispune de 3000 de minute internationale care pot fi utilizate cu operatorii din lista de la link-ul http://www.rcs-rds.ro/operatori-europa

In cazul in care dispui de Optim 2 de exemplu si ai depasit cele 200 de minute nationale/internationale atunci se va aplica tariful mentionat in dreptul fiecarei destinatii (linkul e mai sus)

Calculatorul de tarife este actualizat acum cu noile tarife.

In cazul in care detii Optim nelimitat si ai ajuns la limita de 3000 de minute vorbite in international, atunci se va sista apelarea pe international luna respectiva (in plan national va fi in regula, vei putea efectua apeluri nelimitate). Cu 1 a lunii urmatoare se vor putea apela din nou destiantiile internationale.

Pai , nu e mai usor sa verificam pe site , in sectiunea tarife apeluri internationale ? Acolo unde trebui introdus numarul Digi Ro , numarul catre care apelam + un cod . Eu unul , de ex , nu stiu in ce retea ( mobila ) are numarul un prieten din Austria ( de exemplu ) .

• 2 weeks later...

Promotia Digi Mobil Optim Nelimitat in cazul in care abonatul nu beneficiaza de servicii fixe continua si pe luna Aprilie (initial era valabila pana la finele lunii Martie).

Astfel, se ofera un discount de 2 Euro pe Optimul Nelimitat de 10 Euro (va deveni 8 Eur) sau 1 Euro pe fiecare Optim Nelimitat de 7 Euro (va deveni 6 Eur), in cazul in care se realizeaza/este realizata deja o portare.