Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01


Mihai

Recommended Posts

Eh, am uitat ca sunt si persoane mai in varsta care stau in oras..
Si simplitatea unui astfel de telefon "stabil" nu se compara cu nici un nokia cu lanterna sau aifon..

Edited by Sebi
Link to comment
Share on other sites

Nu as fi de acord ca masina sa se auto-conduca. Unde mai e placerea condusului? Mie imi place la nebunie sa fiu la volan si sa apas pe pedale. As accepta asa ceva doar optional dar nu si standard.

http://www.theverge.com/2014/12/18/7416741/robotic-shoulder-level-arms-mind-controlled-prosthetic

Deio, nu l-am editat, l-am citat. Regulamentul zice sa nu citam postarea anterioara. Nu am citat ultimul post ci penultimul

Edited by candrei
Nu mai edita postul anterior
Link to comment
Share on other sites

E ca si cum ai compara mere cu pere. E total aiurea. Cred ca si HD2 deschide mai repede browser-ul cu un CyanogenMod bine optimizat. Nici nu se compara Note 4 cu Ace 4.

Link to comment
Share on other sites

E optimizat mai bine . Si note 4 ar fi putut fi optimizat mai bine . In + note 4 are hardware mult mai puternic , in jocuri e normal sa functioneze mai bine , dar uita-te doar cat de repede deschide dialer-ul , nu zic de celelalte aplicatii . La S5 , note 3/4 etc. au adaugat multe tranzitii(animatii) ca sa ascunda timpul de incarcare al aplicatiilor , datorat lipsei de optimizare .

La browser aveti dreptate , pe note e animatia (enervanta) lenta la trecerea din tab in tab , pe mine ma enerveaza si folosesc Chrome .

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use