Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01


Mihai

Recommended Posts

S-o fi uitat de prea multe ori la I Robot, Terminator si alte aberatii de filme similare. Si noua ne plac filmele si jocurile 3D, dar nu ne uitam dupa colturi, sarim de pe pereti si urlam Head Shot! :))

Link to comment
Share on other sites

Ce inseamna sa folosesti parole default... Prietenii lui Gastarbeiter te spioneaza

 

http://money.cnn.com/2014/11/20/technology/security/hacked-web-cameras-russia/index.html?sr=twmoney112114russia0300story

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Foarte dragut videoclipul. In 10 ani ni le vom implanta in diverse parti ale corpului, nici macar nu ne vom mai obosi sa le caram B)  Deh, tehnologia.

Ca mai sus. in postul cu "pierzi sange real". Cum poti cere bani pe asa ceva? Filmul "Gamer" nu e manual de utilizare! Pentru ca "1984" este manual utilizare, de vreo 5 ani incoace.

Link to comment
Share on other sites

Fain... Iei de la emag cu 650 si vinzi cu 950. Cand ma gandesc ca sunt oameni care voiau sa cumpere iPad-ul pebtru utilizarea lui si nu au apucat, deoarece nesatuii au cumparat zeci de bucati sa faca un ban de pe spatele nestiutorilor
 

uploadfromtaptalk1416772389356.png

Link to comment
Share on other sites

Un feature nou in contul Google: afli ce device-uri folosesc contul tau Google. Nu stiu cat de credibil e serviciul, ca pe un device ma arata ca acum doua ore eram in America si am un Galaxy S5 model S4

 

http://gizmodo.com/googles-new-dashboard-shows-you-all-the-devices-using-y-1662606374

 

 

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

post-7-0-21604500-1416861596_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cred ca nu folosesc bine geolocatia, daca e pe bune. Faza buna e ca am observat asta saptamana trecuta sapand dupa altceva. Am sters Evo 3D-ul si TF300TG de acolo.

Link to comment
Share on other sites

Spre deosebire de multi presedinti romani, acesta are educatie. E mai bine decat "cucuveaua" care vorbea ruso-engleza de bucatarie si decat precedentul, care vorbea engleza si mai greu inteligibila. :P

Link to comment
Share on other sites

E de origine germana. Probabil in familie se vorbea germana si de mic a fost invatat cu ea ca limba materna. Asa e si la maghiari si sârbi si altii. :P Iti este putin dificil sa spui o propozitie in alta limba daca nu este materna. Depinde mult cum ai fost crescut si ce limba se vorbea mai des in familie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use