Clicky

Jump to content

Link-ul zilei 01

Recommended Posts

• Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Amu no,eu prima data am crezut ca fata vede alb-negru

Cat de dificila e munca unui designer de telefoane:  

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Posted Images

Il pun aici desi locul lui este in BigBoys Toys dar topicul acesta e mai urmarit si e vorba de One Plus.

Care au lansat si ei un bondar. O jucarie, numita "drona", ca numai drona nu e. Probabil confunda termenul cu "quadcopter", drona este o aeronava (mica sau mare), autonoma si care poate plana singura, deplasa fara interventie umana.

Multumesc @reflavius :)

Da. Nu stiam ca ii zice asa. De fapt am citit in copilarie, in revista "Stiinta si Tehnica". Sigur nu-i zicea asa. Poate un cuvant venit din rusă :D

Da, fiind facut tot de NetherRealm si de Warner Bros va fi cam acelasi lucru. Mihai, e clar ca va fi mai slab pe mobil, dar pentru unul ca mine, care nu s-a mai jucat pe pc sau pe consola de ani de zile si nici n-are de gand sa se joace in viitorul apropiat, ma multumesc cu o versiune mobila, care poate fi jucata on the go. Ideea e ca prima versiune de MK ce ajunge si pe mobile.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

La fel ca Injustice, doar ca vor fi fatalities. Colectare de carti si skinuri + batai in echipe de cate trei. Gasesti videoclipuri pe YouTube despre versiunea mobila.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use