Clicky

Jump to content

Nokia nu se opreste


Recommended Posts

Baga telefoane la foc automat, ca pe vremuri. n_iulian zicea sa-i mai dea o sansa. Va avea nu mai putin de 8 la dispozitie.

 

New Nokia Codenames Leaked: Superman, Tesla, Onyx and Many more

Link to comment
Share on other sites

Poate că noile serii 7XX și 8XX .

Dar am o intrebare ,deoarece au eliminat flash-ul și camera frontala de la 630 , când se va ajunge la  530 de exeplu ,ce vor mai elimina pentru a face costurile de productie si implicit costuri mai mici?

Link to comment
Share on other sites

Defapt ei au zis că nu se vor opri doar la X,X+,XL ci vor mai aduce și alte modele cu Android Nokia XXX live video stream ,si XXL   â€bazat†pentru buzunare mari .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Batman vs Superman :) . Stiu doar de nokia Superman care ar fi un telefon cu multi senzori...iti detecteaza unde tii mana , nu prea am inteles exact . Dar daca o sa fie in colaborare cu DC si o sa iasa ceva frumos probabil voi cumpara un nokia (doar nokia batman , daca-l si lanseaza) .

Link to comment
Share on other sites

Scootch, esti serios? De ce sa dai mai mult pe un telefon care e doar cu numele? Ce pot ei sa faca atat de iesit din comun incat sa merite pretul? Eu sunt foarte sceptic.

Link to comment
Share on other sites

Windows-ul devine din ce in ce mai bun . De ce nu mi-as lua un windows phone ? Oricum nu-mi iau telefon acum pentru ca abia mi-am luat one m7 . Dar peste un an nu se stie unde se va situa windows phone . Posibil sa intreaca si androidul .

Link to comment
Share on other sites

Mda ...eu inca sper sa se stabilizeze. Trebuie sa recunoastem ca se misca bine si nu are crush-uri , lag nici pe terminalele low-end .

Si vad ca incep sa apara aplicatii(jocuri) .

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

Aparent Nokia va venii din spate cu viteza , ma astept ca peste doi ani multe telefoane sa aibe pedometru , bratari , ceasuri care monitorizeaza pulsul . Stand atata timp pe bara trebuie sa vina cu ceva diferit ca sa-si recapete reputatia .

Edit:

Spun "peste doi ani" pe multe smart-uri , nu doar pe 3 telefoane , intrucat si apple vor avea asa ceva...

 

Trimis de pe tableta .

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

Eu am asa un feeling ca nu vor mai fi telefoane. Sau vor fi in stil Apple, unul pe an si premium.  Pentru cine are Linkedin, aici sunt posturile publicate de Nokia. Nimic legat direct de telecomunicatii.

Eu cred ca vor merge pe tot felul de aplicatii si dispozitive revolutionare in care sa-si foloseasca expertiza pe care o au acum.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use