Clicky

Jump to content

Report

  • Similar Content

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Scoatem din cutie tableta Cube iWork 10, dar scoatem din cutie şi tastatura sa vândută separat. Tableta de 10.1 inch este un model dual OS, care rulează Windows 10 şi Android 5.1 şi vine la preţul de 169.99 dolari la Banggood.com. Noi avem un cupon pentru voi, cu discount de 20%, dacă folosiţi codul b99594. Tastatura costă 54.29 dolari la acelaşi retailer. Tableta oferă un procesor Intel Atom X5, 4 GB RAM, 64 GB stocare şi două camere de 2 MP.
      ► BangGood: http://mbls.ro/2wuJrRg (cupon -20%: b99594)
      ► Gearbest: http://mbls.ro/2fivYch
      ► Geekbuying: http://mbls.ro/2vun29V
       

























    • By candrei
      Salutare,
      Vreau sa-mi adaug inca 4gb / 8gb RAM la laptop-ul din titlu. Problema e ca nu stiu exact ce ar trebui sa aleg. Asa ceva ar fi ok? Cei de pe Softpedia zic ca da, puteti confirma?
      Topic-ul de pe Softpedia, in caz ca ajuta cu ceva, este acesta.
      Asa arata informatiile despre laptop legate de RAM. 
      Va multumesc in avans!
      Edit: am un slot liber pentru inca o placuta de RAM.  
      Edit2: apare vreo problema daca o placuta e de 4 si una de 8?

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Chuwi Vi8 Plus
       
      Mobilissimo.ro prezintă tableta Chuwi Vi8 Plus, un model ce costă doar 90 de dolari și rulează Windows 10. Terminalul are un ecran de 8 inch, cu rezoluție de 1280 x 800 pixeli, iar la bord se află un procesor Intel Atom X5-Z8300, plus 2 GB RAM, port USB Type-C și 32 GB stocare. Primim și două camere de 2 MP și ieșire HDMI. Am explicat în clip și cum se comandă produsul și care sunt taxele aferente transportului.
       
      Prețul actualizat al lui Chuwi Vi8 Plus, poate fi aflat de aici.
       
       
      Chuwi Vi8 Plus Unboxing
       


       
       
      Chuwi Vi8 Plus Review
       
      curând
       
       
      Chuwi Vi8 Plus Galerie Foto
       

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Xiaomi Mi Pad 2
       
      Mobilissimo.ro prezintă tableta Xiaomi Mi Pad 2, lansată în luna noiembrie a anului trecut. Acest model costă doar 186 de dolari la GearBest.com și vine cu un ecran de 7.9 inch, cu rezoluție de 2048 x 1536 pixeli, dar și un șasiu metalic elegant și solid. La bord se află 2 GB RAM, 16 GB stocare și un procesor Intel Atom X5, plus o cameră principală de 8 MP. Din acest clip aflați și care e modalitatea mai ușoară de livrare pentru acest device și taxele aferente.
       
      Xiaomi Mi Pad 2 unboxing
       


       
       
      Xiaomi Mi Pad 2 Review
       


       
       
      Xiaomi Mi Pad 2 Galerie Foto
       

    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      ASUS ZenFone MAX
       
      În ciuda aparențelor, dacă privim benchmark-urile, telefonul se mișca excelent, n-am băgat de seamă lag în interfață și nici în cazul jocului Riptide GP2 nu am constatat probleme de rulare. Bateria este de excepție, iar telefonul e subțire și ușor față de ce ne-ar da de înțeles capacitatea bateriei. În opinia mea este unul dintre cele mai bune phablet-uri de sub 1000 lei de pe piață și îl recomand cu drag!
       
      ASUS ZenFone MAX prețuri actualizate
       
      MarketOnline.ro evoMAG.ro Compari.ro  
      ASUS ZenFone MAX Unboxing
       


       
       
      ASUS ZenFone MAX Review
       


       
       
      ASUS ZenFone MAX Galerie Foto
       

  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use