Clicky

Jump to content

Huse la comanda.


Sebi

Recommended Posts

Servustoc.
Am si eu nevoie de un site,daca stiti,care face huse la comanda (nu ma refer la acele site-uri care fac huse cu diferite modele),taiate si toate alea dupa cerintele clientului,pentru ca am cautat efectiv peste tot husa pentru telefonul meu dar nu gasesc.

Edited by Sebastian Tataran
Link to comment
Share on other sites

Bine, husa din aceea care îți protejează telefonul doar cand este în buzunar am, dar l-am scăpat de câteva ori pe jos și a scăpat cu chiu cu vai fără husa, eu am nevoie de ceva din TPU, silicon, sau ceva flip cover..

Link to comment
Share on other sites

E imposibil sa găsești ceva din TPU, cele mai multe magazine cumpără astfel de huse din China la preț de nimic. În cel mai bun caz găsești un site care sa facă huse de tip pouch. Dar astea sunt și universale, mai bine te duci și vezi câteva în care îți intra telefonul.

LE: acum am văzut site-ul Utok. Linkul pus de Innoxius nu funcționează.

 

Trimis de pe Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Am fost azi la GSM și am găsit o husa de ace 2,dar camera, butoanele și porturile erau total trăiește anapoda, nu se potriveau de nici o culoare.. +ca difuzorul era pe partea ailaltă..

Link to comment
Share on other sites

Pentru Allview A5 duo, eu am găsit o husa din silicon. La o tarabă cu accesorii pentru telefoane. Nu în magazine... E moale și acoperă perfect.

 

Trimis de pe al meu GT-I9001 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use