Clicky

Jump to content

Accesorii pt telefoanele noastre


Feri

Recommended Posts

Aaa si încă o chestie , daca ești din București poti suna si te poti duce sa ridici produsele de la sediu , am luat destule huse de la ei si asa am procedat . Iar in cazul in care iti cumperi o baterie externa de 20000 mAh poate revi cu niste păreri ca si eu sunt tentat să-mi cumpăr asa ceva .

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

My Brand New Huawei. Pare ca nu a trecut de folie. Folia originala, din fabrica. S-a desprins suportul de telefon din gatul de lebada, care era prins in parbriz. Si, cum Murphy nu e in concediu niciodata, a reusit sa cada cu fata in singurul obiect care putea sa faca asta: sina de metal pe care culiseaza scaunul. Cum a avut loc sa cada ditamai telefonul printre schimbator, consola centrala si scaun, nu stiu. Digitizerul nu are nimic, am incercat cu unghia si adancitura pare mai mica decat grosimea foliei. E asa de cca. o saptamana, nu a aparut nimic nou, probleme la ecran sau dezlipire de folie in zona loviturii.

 

Se pare ca Universul mi-a tras-o elegant, dupa toata grija pe care am avut-o incepand de la primul Ericsson. Asa ca puneti folii, fratilor, ca nu stiti cum actioneaza legile fizicii ;)

 

WP_20160823_10_06_45_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pune-i folie si așa, totdeauna am zis că nu doarme ala care ispitește...chiar pare rău de pățanie, si eu am tăvălit pe jos destul de dur Mi5-ul, a scăpat miraculos...se pare ca folia de sticla si husa l-au protejat de fiecare dată ! Schimbate 3 în mai mult 4 luni de când îl am...ma mir si acu ce curaj am avut...telefon cu sticla si sus si pe spate...ptiii să nu fie cu diochi :)

 

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu apare dezlipire în zona aia nu o dau jos. Am una de sticlă, o luasem neștiind că vine din fabrică, dar e destul de problematică lipirea. Are marginile răsfrânte și mi-e că dacă nu o poziționeze exact pe centru, o să "agațe" pe o margine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

De ceva timp am o baterie externa cumparata de la Altex cu 119.90 Lei. Este vorba de aceasta baterie de care sunt destul de multumit.
Are 2 iesiri, din care unul de 1000mA precum celalalt de 2100mA. Afisajul este electronic, si bateria il mai pot folosi si ca lanterna, are un led intre cele doua porturi de incarcare.
Mai jos cateva poze cu bateria externa.

20160904_184108.jpg

20160904_184126.jpg

20160904_184144.jpg

20160904_184154.jpg

20160904_184202 (1).jpg

20160904_184202.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eu luasem de la Quickmobile cat se găsea bateria celor de la oneplus de 10k și încarcă un telefon de vreo 4 ori, plus design slim și premium. Era 110 lei :-? Dacă ești interesat Andrei se găsește la oneplus pe site

 

From Xperia Z3C with text.

Edited by S.Silvan
Link to comment
Share on other sites

Îmi place că afișează clar procentul rămas. Am fost aproape să pierd bateria de 20.000, nu o mai folosisem de vreun an, dar am salvat-o. Aș fi căutat și eu bateria de mai sus dacă nu reușeam :D

Link to comment
Share on other sites

Ma întrebam mai mult pentru ca știm ca o baterie de 3000 nu poate încarcă complet un telefon de 3000 mAh și citisem ca bateria celor de la xiaomi de 10k ar avea undeva la 6-7000 reali. Deocamdată nu am nevoie de ceva mare, am cumpărat o baterie de 4800 de la Huawei la 3 lei :))

Bine bine, era la de sigilate la 48 de lei și am avut un voucher de 45:)) Are garanție ca un produs nou și cică e verificată. Sper sa nu am probleme cu ea și sa încarce G2-ul măcar odată complet.

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pai nu mai e la desigilate, dar are o mica reducere acum. Deocamdata nu o pot recomanda deoarece curierul a fost prea lenes sa a aduca sambata chiar daca a primit-o la ora 11. Sper sa imi vina astazi si revin cu pareri. Daca vreti sa aruncati o privire, eu am luat-o de aici: https://www.pcgarage.ro/baterii-externe/huawei/4800-mah-2a-li-polymer-negru/

Link to comment
Share on other sites

4800 mAh e cam putin. Inseamna o incarcare full la o baterie de 3000 mAh + nu stii ce mai ramane. Eu cu cea de 16000 de la Xiaomi incarcam de 4 ori bateria de 3000 de la G3, iar restul era loterie

 

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Castile alea de la apple "AirPods" sunt nasoale...

Adica sunt nasoale orice tip de casti wireless.

Eu am o pereche de A+ si sunt foarte multumit..2 ore cat tine bateria..dupa pa. Se aud minunat pentru 90 de lei cat am dat pe ele. Astea sunt:

post-13157-147327387425_thumb.png

Testate la sala..sunt minunate. Sunet bun..sper sa nu se strice..

In sensul ca am mai avut 2 perechi de casti de la A+. Se aud super bine..dar se strica la 3-4 luni de folosinta.

 

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

In orice caz..nu as da sute de lei pe casti de la Samsung sau Apple...astea isi fac treaba asa cum trebuie.

 

Singurul avantaj la faptul ca Samsung si Apple au lansat casti wireless e faptul ca acum se vor gasi casti wireless mai ieftine, (mai bune?-xiaomi) , mai usor..de la alti producatori.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Similar Content

    • By Iulian Badulescu
      Vând Husa MagForce Tactical Carbon pentru iPhone 13 Pro Max. 
      Vanzare numai in Bucuresti cu livrare personala.
      Pret 200 lei.



    • By Liviu Roşca
      Problema: Îmi trebuia un cablu mai lung. Am folosit același încărcător original de Samsung cu toate cablurile.
       

       
      Consumul tabletei cu wi-fi oprit și luminozitatea la minim:
       

       
      Cablul original, lungime aproximativ 80 de cm:
       

       
      Cablul de la Xiaomi, lungime aproximativ 1 metru:
       

       
      Cablul de la Chromecast, lungime aproximativ 1,4 metri:
       

       
      Întrebare: De ce cablul de la Chromecast scoate doar 150 mAh? Are legătură cu chestia aceea ca un butoiaș de pe cablu? Ce este aia? M-am trezit dimineață cu tableta mai descărcată decât era când am pus-o la încărcat. Chiar era bun cablu acela că era destul de lung.
    • By deiuma
      Salut,
       
      Folosesc un Optimus Net si momentam am casti originale LG,dar simt nevoia de altceva care sa nu se auda asa infundat. Ascult mai mult dubstep si pop, Preferabil ceva cu bass si inalte
      Vreau sa le cumpar de la eMag si nu vreau sa investesc prea mult. Puteti sa imi recomandati ceva?
      PS:Fara Beats. Cu banii pe care ii dau pe Beats imi iau smartphone nou
      Buget:~ 50 lei.
      Multumesc.
  • Who's Online (See full list)

    There are no registered users currently online

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use