Clicky

Jump to content

Cat de mult ne putem baza pe smartphone ?

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

LMT-ul a fost recepționat și de un avion al Companiei Blue Air, asta se poate dovedi foarte ușor. Pilotul acestui avion este prieten bun cu cumnatul meu. Care lucrează deasemenea la compania sus numit

Ce invatam din aceasta intamplare ? Ca avem nevoie de mai multi padurari.   Jalnica tara.

Din surse sigure, adica de la un amic care lucreaza in sistemul de aviatie, procedura este urmatoarea:   Pe avion exista doua componente, o baliza radio care se activeaza la impact, auto alimentata

Ce concluzionam din ce ati spus voi aici?

Bun venit in Romania tara unde desi avem suficienta tehnologie pentru a ne apara de racheta a folosi un simplu mobil ca sa ne salvam viata dar nu stim cum s-o folosim in avantajul nostru?De ce?Deoarece este foarte greu sa invatam putina carte.Din cate am citit respectivii nu au reusit sa faca in asa fel sa interpreteze coordonatele pentru a afla o arie in care avionul s-a parbusit.Geometrie de clasa a VIII-a.Apoi puteau foarte usor sa ia urma semnalului apelului la 112.Dar de.

Edited by Clasic Costi
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Cu internetul da, cu tehnologia nu prea. Numai daca te uiti la sistemul cardurilor de sanatate si de eliberare a retetelor, care functioneaza o zi pe luna, iti dai seama cam cat de praf suntem la capitolul tehnologie.

Sent from my LG G3-D855

Mă gândeam când am scris la serviciile secrete,ăia stau bine la toate chestiile, interceptări, localizări

Cu o mica nota de subsol: daca e in interesul lor. Daca pici cu avionul sau cu deltaplanul prin padure, atunci brusc toate sistemele lor competente dau gherle.

Sent from my LG G3-D855