Clicky

Jump to content

KitKat oficial pentru Note 3 SM-N9005

Recommended Posts

La data cumpararii nu exista problema asta. E ca si cand as cere returnarea banilor la o Dacie 1300 pe motiv ca nu se mai gaseste benzina fara plumb.

E un punct de vedere corect, nu am ce zice. Problema este ca si acum pe siteul lor si pe Amazon este prezentat produsul si se face reclama la: "100% functional view feature enabling chip" fara precizari legate de versiunea pe care functioneaza (sau nu functioneaza). Un caz oarecum similar a fost cu produsul lor Glas t R Slim pentru HTC One care functiona numai pentru anumite versiuni software, dar unde era specificat clar pe site care sunt acelea. 

• Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gata. am facut upgrade la 4.4.2. Tot procesul a durat foarte repede ..cred ca 5-7 minute. Nu am pierdut nimic din telefon (agenda, poze, note, muzica). Husa S-view functioneaza normal, fara nici o pro

Nu mai este test, este oficial, vine deja OTA in Polonia, la o zi diferenta dupa leak a aparut oficial. Nu "tripuie" knoxul nici versiunea de test si nici cea din Polonia pentru ca sunt oficiale.  

Detalii aici: http://www.sammobile.com/2014/01/13/breaking-android-4-4-2-kitkat-rolling-out-to-galaxy-note-3-sm-n9005/ Pana acum feedbackul e pozitiv. Astept cu nerabdare sa ajung acasa sa updatez

Posted Images

• 2 weeks later...

Buna seara, am si eu o problema, am un Note 3 (nou, cumparat de 2 saptamani) si pana acuma nu vrea sa imi dea Update la 4.4.2, adica cand dau la actualizare software imi spune ca : "Au fost deja instalate cele mai recente actualizari" si nu inteleg de ce? (Daca va ajuta cu ceva, telefonul nu este cumparat din Romania ci din Germania)

Buna seara, am si eu o problema, am un Note 3 (nou, cumparat de 2 saptamani) si pana acuma nu vrea sa imi dea Update la 4.4.2, adica cand dau la actualizare software imi spune ca : "Au fost deja instalate cele mai recente actualizari" si nupost-211-139222317065_thumb.jpgpost-211-139222320022_thumb.jpgpost-211-139222321306_thumb.jpg inteleg de ce? (Daca va ajuta cu ceva, telefonul nu este cumparat din Romania ci din Germania)

Pentru Germania cu o singura exceptie s-au facut update-post-211-139222315428_thumb.jpgurile la 4.4.2. Vezi imaginile atasate.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Dragilor, care aveti KK pe ale voastre Note :P Colegul meu care are un car kit si are Note 3 9005 ca mine, dar negru (da, eu alb el negru, Yin si Yang :)) ), vrea sa il foloseasca in mod landscape pe masina, ca asa e stativul care se prinde de geam. Dar culmea, cand il suna careva, nu vede cine il suna, e o problema stiuta la Samsung si intrebarea mea este ca cei care aveti KitKat, puteti incerca sa raspundeti la telefon in mod landscape? Adica s-a reparat problema?

Eu nu am KK si nici el inca.

uploadfromtaptalk1382541192195.jpg