Clicky

Jump to content

reflavius

Recommended Posts

La seria note pentru unii s-pen are utilizare, pt alții.....așa cum s-a spus și mai sus este doar de decor. Eu personal l-am folosit foarte puțin.

 

Sent from my Toshiba Tablet

Link to comment
Share on other sites

Man,

Eu folosesc degetu'....

Dacă aș folosi stylus.....știi tu unde.....cina îl voi primii....tot cu stylus..... :)

 

 

Sent from my Toshiba Tablet

Link to comment
Share on other sites

Ai făcut alegerea corecta.

Feri, ai încercat să scrii cu stylus-ul combinat cu Swype? La ce viteze obții, ți l-ai dori si pe laptop.

 

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

-----------------------------------------------------

Ia ia ia, dezvolta tema asta, cum scriu cu pixul asta si swype?!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Intelesai, dar ce seyari trebuie facute?

 

Instalezi TouchPal si apoi scrii cu stylus-ul. Simplu. Viteza este foarte mare, cu degetul scriu la jumătate, cu aceeași tastatură.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In 09.10.2014 unul din cele mai OK magazine online din tara, dedicate implineste 13 ani, va doresc o experienta frumoasa cu ei ;)http://nl.f64mail.eu/v/135369/12738706/f90ddd956bfcd428ad45caa506f7ab3e

Datorita lor am avut un prim DSLR la vremea sa , fara urme de lipsa de profesionalism ci din potriva mult obiectivism din partea lor !

 

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

Edited by reflavius
Link to comment
Share on other sites

Cand mi-am luat asta (de pe piata gri, nici vorba pe atunci de emagi si celi), mi-am cumparat de la ei tot felul de filtre, lentile macro, adaptoare, acumulator, incarcator si altele. Erau la inceput cu magazinul online (de fapt nici nu era magazin online in adevaratul sens, cel de acum, doar comandai si plateai prin mandat postal, site-ul arata si el altfel) si fiind inainte de Craciun si avand probabil o comanda mai serioasa, m-am trezit cu o sticla de vin si un panetone. Frumos din partea lor. Si da, sunt profi.

Link to comment
Share on other sites

Aasaaaa zi Mister. Eu l-am primit loco la magazinul vechi din vila aceea de pe Izvor, m-am dus direct după comanda ca plecam grăbit spre munte și mi-au umplut brațele cu o pungă de bunătăți! Fără cadouri sunt profi și destul de buni la preturi! Oare la anul or face pachetul promo cu 2×N°7 :)?!?... Asa de cifra aniversară :P

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Galaxy Tab 4 cu 4G la un pret excelent la emag

 

http://m.emag.ro/tableta-samsung-galaxy-tab-4-t335-cu-procesor-quad-coretm-1-2-ghz-8-1-5gb-ram-16gb-wi-fi-4g-gps-bluetooth-4-0-android-4-4-2-kitkat-black-sm-t335nykarom/pd/DR6BQBBBM/?ref=nl&zone=box_2&e=%3C%=%20encodeURIComponent(recipient.emailBase64)%20%%3E&unit=1&id=1876&ref_cmp=ps&emagi_click_id=9301b0e1b9cc234ef2871e99da0cd93d

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Spre deosebire de cei de la Sinpro Timisoara, care mi-au promis acum juma' de an ca imi aduc un capac pentru obiectiv. Si nimic. De fapt ceva tot primesc de la ei, invitatii la cursuri de fotografiere, aka spam. O fi si asta un mod de a face afaceri. Le doresc sa-si puna capac afacerii.

 

Super profi băieții de acolo!

Link to comment
Share on other sites

De azi la Altex, alta nauceala a preturilor, noaptea lor, iar la em@g October_fest din 14 pana 27, maximum 49% deduceri, au reduceri ;)

Spor la cumparaturi !

 

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk 2

post-12162-141332009485_thumb.jpg

post-12162-141332010493_thumb.jpg

Edited by reflavius
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use