Clicky

Jump to content

reflavius

Recommended Posts

Xiaomi MI Band : 100lei

https://www.quickmobile.ro/gadgets/sanatate-fitness/bratara-miband-fitness-monitor-101145.html, din cate am cautat pe net ar fi ok pretul, nu am gasit mai ieftin  cu toate ca pretul initial de 200lei nu prea e justificat ca pe alte site-uri fara pic de reduceri bratara se gaseste la 150 lei.

Nu stiu cat de utila poate fi , de aceea ma cam bate gandul sa-mi iau o astfel de bratara sa vad daca chiar e buna la ceva. Bineinteles ca pentru inceput as vrea una la niste bani putini. Am citit si eu pe net destule despre aceasta brata si am inteles ca este foarte buna si foarte precisa, bateria ar tine 30 de zile .... Din ce am vazut si pe youtube, are un mod cu care iti poti debloca telefonul doar apasand pe bratara sau ceva de genul. Chestia cu notificarile e asa si asa, atata timp cat nu are un ecran pe care poti vedea exact ce notificare sau cine te cauta nu prea vad rostul ca telefonul tot trebuie sa-l aprinzi pana la urma in rest pe langa functiile de baza si ce am zis mai sus MI Band mai stie sa   vibreaze la apeluri si msg si cam atata . Oricum la banii aia cred ca merita.

Functia de deblocare functionează în modul următor. Când brățara e conectată prin bluetooth telefonul "sare" peste deblocarea cu model sau pin. Pe android 4.4 merge cu aplicația Xiaomi, la 5.0 merge cu orice displozitiv cu Bluetooth deoarece prin meniu pe undeva ai "trusted devices".

A prins cineva telefoanele reduse greșit la quickmoblie?? Tare sunt curios daca vor onora comenzile. Cred ca daca sunt puține comenzi le vor onora. Oricum o sa ma oftic rau daca le vor onora iar eu am fost pe faza....

Sent from my LG-D855

https://www.g2a.com/watch-dogs-uplay-cd-key-global.html

Watch dogs un dolar si 10 centi pe uPlay...si daca v-ati uitat la Satana , episodul asta

(la sfarsit) aveti inca o reducere. Deci , un dolar pe Watch dogs(redeem code) , merita din plin! Ma oftic ca n-am card :(.

Pe steam e 30€.

Watchdogs Definitive Edition a fost 5 euro pe Steam nu cu mult timp in urma. Nu am incredere in site-uri de genul G2A care vand chei.

Mereu am fost tentat sa cumpar de pe G2A dar mereu am avut o retinere si mi-a fost teama sa comand ceva de la ei. Au niste preturi uneori extrem de mici la jocuri super noi iar pe langa asta spre ex eu caut sa-mi cumpar The Wichter pentru PS4 doar ca ei ti-l vand deja cu un cont, nu inteleg cum vine asta https://www.g2a.com/the-witcher-3-wild-hunt-psn-ps4-account-global.html. Sunt dubiosi oricum.

Au făcut unii comanda. E clar ca nu le vor onora. Ar trebui sa ne dam seama ca e reclama falsa si ar fi bun un articol in care sa se specifice ca nu au onorat comenzile nu doar cel in câte erau telefoane la 50%.. niste jepcari astia de la Quick

Păi un control pe bune ANAF lămurește și stoc și tot :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Dar trebe voință :) și liber de la stăpânire :(

Sent from my SM-N910C using Tapatalk