Clicky

Jump to content

Am integrat Tapatalk


Recommended Posts

Pai ca sa te loghezi in Tapatalk cu contul de Tapatalk, trebuie mai intai sa-ti faci unul.

Dar nu e neaparata nevoie, poti sa te loghezi pe fiecare forum pe care l-ai selectat in Tapatalk si apoi sa dai Join.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da, ca în prima poză trebuie să fie și trebuie să fie foarte multe. Văd că tu ai doar două, ceea ce înseamnă că a funcționat doar un pic.

Ufff, ar fi fost atât de bine dacă funcționa...

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ideea era că atunci când vin notificările, se așează sus în bară și doar dai un simplu click ca să ajungi direct în topicul respectiv.

De asta spuneam că îmi lipsesc atât de mult.

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tocmai am instalat Tapatalk HD pe iPad si mumu push notification. :( E o ciudatenie, combinata intre IPB Forum si Tapatalk. Voi care aveti si va merge push, ce tip de forumuri frecventati? Poate sunt phpBB sau alt tip, tot IPB si merge? IPB inseamna Invision Power Board, in caz ca vreti sa stiti tipul forumului nostru, versiunea 3.4.5

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Cel mai simplu de verificat dacă vin sau nu notificările, este să intri la notication, așa cum este în screen shot-urile mele.

Dacă ți se trimit notificări, acolo trebuie să fie plin, dacă nu, nu e nimic sau sânt câteva ca la Feri.

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da, clar o problema.

Cred ca unul dintre admini ar trebui sa intre pe forumul lor si sa ridice aceasta problema, pentru ca si noi, utilizatorii, am platit pentru aplicatia asta si vrem sa beneficiem la maxim de ea, dar si proprietarii forumului au platit(din cate am inteles) pentru kit-ul si dreptul de utilizare a Tapatalk. Sper sa nu gresesc aici, cu plata catre ei.

Oricum ar fi, suntem niste utilizatori vaduviti de niste functionalitati pentru care am platit si de aceea cred ca ar trebui purtata o discutie cu cei de la suport Tapatalk.

 

ro → en
we
 
Link to comment
Share on other sites

La mine se intampla o chestie si mai ciudata: imi apar notificarile la notifications in tapatalk, dar nu sunt notificat in niciun fel, adica nu apar in bara, nu se aude niciun sunet. Mi se intampla treaba asta de cateva zile.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use