Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.


DTTR

Recommended Posts

Pentru recuperare cont în caz de compromitere. Așa am și eu.
În 2003-4 sau când s-a inventat Google (pe bază de invitație) nu aveam altă adresă.
O aveam pe cea de Yahoo! făcută în 1997...


Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Quote

„Se răspunde de dimineaţă, de la ora 8, până la patru şi jumătate după-amiaza. Acuma, să nu-şi imagineze careva că o să răspundă şi noaptea. Dar noaptea avem linia de gardă, unde e cineva permanent şi ne anunţă dacă e vreun eveniment”, spunea şefa DSP Bucureşti.

Normal ca nu o sa raspunda si noaptea. Se stie ca virusii chinezesti dorm noaptea. Si oricum, daca se raspunde la telefon de la 8 la 16:30, inseamna ca oamenii aia, saracii, raspund pana si in pauza de masa. Eu le-as da supliment la salariu. Si pensie speciala.

Cat despre eveniment, daca dau cu artificii se numeste "eveniment"? Intreb pentru un prieten din Bucuresti, care nu vrea sa deranjeze lumea de la desepe.

 

Link to comment
Share on other sites

Ori e cado...
Ori e pe bani...
Dar e resigilat.dad8c385c4606175230f3c0596ea4b14.jpg

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Se lauda Renault cu Dacia la 5.000 euro? Uite aici ieftinaturi:

Quote

 

  • autoturisme Dacia 1310 şi 1410: în anul 1985 au fost exportate cu un preţ de 1900 $/buc.
  • autocamioane militare DAC 444 T, cu o capacitate de transport de 4 tone şi care erau echipate cu motoare de 154 CP: în anul 1986 au fost exportate cu un preţ de 8980 $/buc
  • autocamioane DAC 6135 N, cu o capacitate de transport de 6 tone şi care erau echipate cu motoare de 135 CP: în anul 1988 au fost exportate cu un preţ de 4890 $/buc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu de a mea!
E în bancă... În Euro.

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cand ma gandesc doar la cat am dat pe biroul pe care scriu acum si ma apuca nebunia. Daca ma gandesc cat am mai dat pe ferestrele de termopan pe care le-am montat chiar inainte de pandemie, ma apuca SARS-COV-ul de necaz.

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vrei un produs resigilat?
Plătești!

1379 nou...
1499 resigilat.

Măcar știi ce cumperi.99f64adb30f6db029ef7510b01268e23.jpg

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use