Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mac now supports Windows 😅

Hai, va rog eu, dati laicnșer, va rog, va rog, pliiiz, pliiiz, iuuontrigretit, promis iu     Articolul era pe contul FB al Nokia si era despre un concurs

Voi de mesaje private ati auzit ? Valabil si pentru alte topice unde va apucati brusc sa discutati vrute si nevrute.

Posted Images

Zilnic stau măcar 2ore pe covor, îi asa de relaxant..

esti musulman or something?

cum dracu sa fie relaxant pe covor?

eu zilnic stau 10 ore pe o saltea din memory foam (28cm inaltime). aia e relaxant!

esti musulman or something?

cum dracu sa fie relaxant pe covor?

eu zilnic stau 10 ore pe o saltea din memory foam (28cm inaltime). aia e relaxant!

Da-mi si mie o bucata , vreau dopuri pentru casti din spuma cu memorie.

Vorbind la modul cel mai serios , daca sti casti/dopuri pentru casti din spuna cu memorie , da-mi un link.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Nu stiti voi cum se spala Kalashnikov-ul cu apa. Eram in foisor, noaptea, in padure (depozit de armament). Soldatul nu are voie sa lase arma din mana cand e de garda, asa ca am sprijinit-o de peretele foisorului, ca doar nu era sa o tin trei ore, noaptea, cand nu venea nimeni in control. Si n-am fost atent, o lovesc cu piciorul si cade de la 4 m cu patul in jos, in noroi (unde era setul de curatire intra un dop zdravan de noroi) si apoi cu partea dreapta (adica unde era mecanismul de armare si era interiorul cel mai expus) cade in balta de noroi. Arma mea, curatata cu grija si unsa cu ulei, a ajuns un "ceva" plin de noroi in toate ungherele si cotloanele. Duș cu apa rece si a fost ca noua.

Morala este ca nu lasi kalashul din mana ca dupa adormi si ii dai un picior crezand ca alergi prin transee inamice :))

Sent from my D5803 using Tapatalk

Acum ca sa bag si eu o intamplare de cand eram in generala si ma duceam cu 41 din Mall Plaza catre casa..cand la un moment dat un tip pe la 25-30 ani mai ciudatel asa ne intreaba unde poate sa gaseasca curve,tot tramvaiul a intors privirea catre noi :)) eu eram gen wtf srsly?:)) mai eram cu 2 colegi iar unul din ei i-a recomandat plevnei si alte locatii pe care nu-mi vin acum. Apoi nu mai stiu cum am ajuns sa-l intrebam de ce cauta fix acum sau ceva de genu si omu era gen pai trebuie neaparat acum! Am nevoie acum! =))) he wanted the crack so bad i guess haha :))

Sent from my D5803 using Tapatalk

De astea de prin armată.....as putea umple topicul.

Am avut mai multe perioade în armată și fiecare perioadă cu povestea lui....

1. Perioada de instrucție

2. Perioada petrecută pe frontieră (asta a fost faina)

3. Ultima perioadă care l-am petrecut la marea unitate de grăniceri din Lipovei, Timișoara (aici deja era boierie). Aici mai dormeam și în unitate..... :)

Sent from my LG G3