Clicky

Jump to content

Fail-uri... monumentale sau simple failuri.


DTTR

Recommended Posts

Nu inteleg ..vorbea cu ea inchisa sau deschisa ? Eu pe one vorbeam cu ea inchisa ca are gaura pentru difuzor(chiar doua , una sus una jos) . Daca nu as fi vorbit asa , dadeam "pe spate" flipul .

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

Ma gândesc (n-o fac foarte des) să-mi vând telefonul și tableta și să-mi cumpăr ceva Nokia 106.

Am stat la terasa aia vreo 30-40 de minute, în tot timpul ala tipii aia nu și-au luat ochii din telefoane.

Știu ca nu e foarte frumos ce am făcut.

post-11625-140978148066_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu , nu e foarte frumos , dar ai dreptate...cand aveam smartphone oriunde mergeam cautam wi-fi si nu prea aveam ce face cu internetul , dar ma apuca sa stau cu capu-n el ...indiferent ca-mi cautam wallpapere sau ma uitam la ce am mai vazut cu o jumatate de ora in urma pe facebook . Da , e trist...acum viata inseamna doar poze si discutii pe chat :( , altii sunt mai rau , stau in casa la pc sa joace x joc ore intregi...

L.E. Mai e si cand ai un lucru nou..cand aveam One-ul ma uitam mereu la ceas ...acum cu keystone 2 nu-mi pasa cat e ceasu' :)) .

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

Am dat de un pop-up care imi zice ca S4-ul meu e muci. De curios am dat click sa vad ce ma pune sa instalez, banuiam ca un virus. Cand colo, Go Launcher EX. Se pare ca telefonul nu e cool fara Go Launcher

 

post-23-140984498244_thumb.jpg

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eu am patit mai rau...dormeam si mi-a luat tata tableta sa se uite la un film , cand m-am trezit mi-a zis ca a aparut mesaj cu "tableta a fost infectata cu virusi de pe site-urile pentru adulti , apasa aici pentru a o repara"(ceva de genul) si imi instalase Mobogenie :| .

A durat ceva sa-i explic ca e doar o metoda de a strange descarcari la o anumita aplicatie .

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

post-13157-141013901938_thumb.jpg

Acum si pe facebook 😈😈😈 sunt o gramada de oi la comentarii ðŸ‘ðŸ . La paginile de genul as da report , in primul rand ca nu au ce cauta pe facebook/internet(site-urile religioase sunt o tampenie care iti transmit mesajul ca nimic din ceea ce faci nu e bine) , in al doilea rand ca-mi apare la "recomandate" si nu inteleg de ce .

Imi cer scuze pentru cei credinciosi de pe acest forum(sunt poze cu Biserici prin rubrica "poze facute cu telefonul") , dar la Biserica merg doar daca vreau , nu vreau sa vad mesaje mai enervante decat cele ale unei adolescente cand isi pune o poza noua , locul Bisericii, preotului etc. NU e pe facebook.

Edited by Scootch98
Link to comment
Share on other sites

Sa vezi ce-mi apar mie pe Google+, fie mistici d-astia mesianici, fie ciori care promoveaza tot felul de cantaciosi a la Guță. Nu stiu de ce dracu' sunt promovate astea si de ce m-ar interesa pe mine.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Din promovari castiga Facebook bani. De promovari nu o sa scapam. Cat despre ce apare si n-ar trebui, citeam o discutie despre faptul ca islamicii aia care taie si spanzura (la propriu) in Irak si-s in mare voga acum, isi fac propaganda pe FB si Tiwtter (si in engleza) si se intreba autorul daca ar trebui sa li se permita.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca li se permite celor care imi violeaza urechile cu o muzica de 2 lei si fanaticilor religiosi care ma ameninta cu venirea lui Jesus, nu vad de ce nu li s-ar permite si altor fanatici religiosi. Din contra, cred ca oamenii cu capul pe umar ar intelege pericolul pe care il reprezinta scursorile alea.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use