Clicky

Jump to content

Un minim de aplicatii utile si cateva sfaturi

Recommended Posts

Se pare că Microsoft va închide Nokia Store pe la sfârșitul anului 2015. :(

Mă întreb dacă Windows Phone va mai exista până atunci...

We plan to continue accepting new and updated Nokia X, Asha and Series 40 apps and content to the Nokia Store until March 31, 2015. We expect existing content in the Nokia Store will continue to be available to download until the end of 2015, and you will continue to receive download and revenue reports as well as payouts for paid apps and content sold through that time.

Thanks, Microsoft!

• 4 weeks later...
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aaa, pai tie iti trebuie dating app

Ca si la alte sisteme, avem si aici surse oficiale, semioficiale si neoficiale. Si aici este valabil sfatul cu instalarea din alte surse decat cele oficiale. La Nokia exista un sistem destul de bine p

Na, ca m-am dat de gol ce fac toata ziua

Posted Images

Exista vreo aplicatie, de facut un document in care sa adaug date pe parcursul a cateva saptamani si sa-mi apara data si daca se poate si ora atunci cand am adaugat informatia ? Gen cum apare pe iOS la galaria de poze, data cand au fost facute pozele si grupat pe zile.

P.S. Pe alte platforme, Android sau WP stiti daca exista asa ceva ?

Daca fișierul respectiv îl ai în Dropbox. Dropbox keeps a snapshot every time you save a file. În browser se pot vedea toate versiunile (DB free doar din ultimele 30 de zile) salvate cu data si ora. Mai complicat dar poate te ajută.

Pe MeeGo:

Notekeeper - aplicatie pentru Evernote, iti trebuie cont acolo. In lista apare data si ora notiței. Nu mai stiu daca era pe bani

exNote - aplicatie ca si Note original al MeeGo. In lista iti apare data notiței, daca intri in ea apare si ora. Parca era gratuita. Avantajul fata de cea originala e ca notele sunt stocate HTML intr-un folder propriu si ai acces la ele si din afara aplicatiei (pentru backup, de ex.)

Note - originala MeeGo, identic. In lista doar data, in notiță si ora

Multumesc, dar vroiam altceva, ceva de genul cand adaug o nota noua sa apara cand a fost scrisa, vreau o nota sau un document care sa aiba o structura asemanatoare cu a forumului :D sa intru in ea, sa scriu ce vreau si apoi sa salvez, gen cum dam noi aici postare, daca ma intelegeti.

Cred ca cer prea mult :D

De câte ori modific să rețină măcar data când am modificat, gen cum sunt grupate pozele la galerie pe zilele în care au fost făcute, sau cum e la mesaje :D cer prea mult :D adică orice editare să fie salvată, dată când am creat nota, data când am mai adăugat o frază, iar când am mai scris ceva și tot așa.

Gen :

Azi m-am întâlnit cu Roxana - 12.08.2014

--------------------------------------------------------

Azi am fost în parc cu Mădălina - 14.08.2014

----------------------------------------------------------

Șamd.

Edited by n_iulian
  • 2 weeks later...

Na bine, iti dau banii si like-ul tie :D

Acum imi amintesc ca era aceeasi versiune cu a mea si de aia nu retinusem Si acum am primit notificare de pe TMO pentru versiune noua si la log zicea ca e open-source si pe OpenRepos.

PS Macar am mai dezmortit portiunea asta de forum. In plin IFA si discutii despre ecrane indoite, am reusit sa discutam si despre N9 :))

• 5 weeks later...