Clicky

Jump to content

Allview P5 Quad

Recommended Posts

Vand sau schimb Allview P5 Quad cumparat cu o luna in urma. Are sticla din dreptul earpiece-ului crapata si camera spate nefunctionala. Am fost la un service si am intrebat cam cat m-ar costa. Reparatia camerei costa 50 de lei iar sticla costa 34$ . Telefonul il vand cu 550 RON negociabil.El vine insotit de toate accesoriile + inca doua luni de Bitdefender Mobile Security cu licenta.

In cazul unui eventual schimb, ofer inca 500 de lei pentru un iPhone 4S, Optimus 4X sau Galaxy S3.

Eu zic ca va alegeti cu un telefon nou care costa 1100 RON cu doar 750-800 RON. Pierd 300 de lei dupa doar o luna de folosire. Voi pune cateva poze mai pe seara, pot preciza in momentul asta ca unde este crapata sticla, aceasta nu agata deloc, nu incurca cu nimic pentru ca este deasupra display-ului propriu-zis.

O zi buna!

Salut , nu vreau sa te ofensez sau ceva de genul dar tu ai pus link catre un site care nu ofera transport ...si garantez ca daca pui si manopera treci lejer de 300 lei doar displayul , camera din cate tin minte este acceasi ca pe iphone 4s si costa undeva la 80 lei fara manopera din nou...deci daca pui manopera la ambele operatiuni + costurile ajungi sa achiti undeva la 450-500 ron doar pe problemele decice-ului...deci ajungi sa platesti aproape pretul intreg al telefonului ...+ ca din cate stiu allview are o politica destul de stricta vizavi de pierderea garantiei ...acum poate gresesc eu dar parca asa am citit pe undeva , ei la cea mai mica urma ca ai umblat "sub carcasa" neautorizat anuleaza garantia ...probabil din motivu asta nu mentionezi ca ai oferii garantie

Am facut acest post pentru a alerta cititori acestui forum ca nu e chiar asa de buna aceasta afacere:) ...