Clicky

Jump to content
  • Similar Content

• By Cristian Dinica
      Salut,
      Ce ați alege între Samsung S8 și huawei mate 10 pro? De ce?
      Credeți că o să primească curând update la android p?
    • By Ovidiu Cretu (OviOne)
      Salutare,
      Am urmarit un pic forumul si as dori sa primesc si eu niste sfaturi de la colegii forumisti.
      Doresc sa cumpar un telefon performant cu urmatoarele cerinte in minte: buget 2500 RON; doar Android, pe cat se poate un flagship, va fi folosit in filme, jocuri gen PUBG, youtube si altele uzuale: chat, facebook etc.
      Am restrans optiunile la urmatoarele firme si modele:
      1- Oneplus 6 de pe site-ul lor, varianta 8Gb RAM/128GB stocare
      2- LG V30 
      3- Xiaomi Mi 8 
      4- Samsung Galaxy S9 sigilat de pe un site de vanzari online, cu factura si garantie.
      5-Sony Xperia XZ2 compact. (am mai avut un Sony in trecut si am fost super multumit; in plus nu imi plac telefoanele foarte mari, cu toate ca asta e trendul)
      Multumesc in avans pentru sugestii.

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Îmi amintesc că primul Xperia Premium testat de mine (Z5 Premium) m-a dezamăgit crunt! M-a dezamăgit în special din cauza bateriei și a display-ului prea puțin luminos, plus că era glossy, kinky.
      Despre Sony Xperia XZ Premium am o părere diametral opusă și consider că Sony în sfârșit e pe drumul cel bun. Practic în afară de fotografia de noapte care e bună dar nu se ridică la nivelul Galaxy S8, HTC U11 sau LG G6, totul e în (foarte) ordine pe acest telefon.
      Urmează un review detaliat pe site, dar puteți deja afla rezultatele testelor noastre de aici.
      Am publicat și unboxingul telefonului între timp:

Sony Xperia Z5

Mobilissimo.ro prezintă telefonului Sony Xperia Z5, modelul lansat la IFA 2015 și încadrat între Xperia Z5 Compact și Xperia Z5 Premium. El costă 2.655 lei și vine cu un display Full HD de 5.2 inch, procesor Snapdragon 810 și camera de 23 de megapixeli. Primim și 3 GB RAM, 32 GB stocare și un sasiu rezistent la apă și praf, dar și scanner de amprente.

Sony Xperia Z5 prețuri actualizate:

MarketOnline.ro eMAG.ro evoMAG.ro Cel.ro QuickMobile.ro Altex.ro Flanco.ro Compari.ro  

Sony Xperia Z5 Unboxing

Sony Xperia Z5 Review

curând

Sony Xperia Z5 Galerie Foto

Sony Xperia Z5 Premium

Mobilissimo.ro prezintă primul telefon cu ecran 4K, modelul Sony Xperia Z5 Premium, în varianta dual SIM. Acest device costă în jur de 3.000 lei la QuickMobile.ro și vine cu un display IPS de 5.5 inch, cu rezoluție 4K, procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM și 32 GB stocare. Primim și cameră de 23 MP, slot microSD și o baterie de 3.430 mAh.

Sony Xperia Z5 Premium prețuri actualizate:

QuickMobile.ro eMAG.ro evoMAG.ro Compari.ro  
      Sony Xperia Z5 Premium Unboxing

Sony Xperia Z5 Premium Review

Sony Xperia Z5 Premium Galerie Foto

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use