Clicky

Jump to content

Accesorii HTC One

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Si-a luat si S4-ul meu prima tranta ieri. Daca nu aveam carcasa Spigen ramaneam cu premium feeling si cu o gaura mare in buget. S-a busit bine de tot coltul carcasei, dar telefonul este intact.  

Bravo mai baieti, nici daca cautati carucior sau patut pentru un nou nascut nu  aveati atata interes   daa, da, recunosc ca sunt invidios

Total nepotrivit unui telefon cu stil, nu as cumpara asa ceva...     Sent from my iPad using Tapatalk HD

Posted Images

:) .Daca as fi avut un telefon cu GAP,mai mult ca sigur aplicam aceasta solutie  :P .

Eu nu mai am telefon deloc ;)))....am facut azi o plangere la OPC sa vedem, oricum si HTC romania si Cordon Electronics nu se dezic de stilul infect romanesc, imi pare rau dupa Samsung, nici nu se compara service-ul si asistenta

@vlady: e de pe ebay http://www.ebay.com/itm/200928922827?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

a venit acasa si nu la vama ca e din marea britanie

Edited by Dr Francisc

Cam scump transportul pt o banală carcasa.

Eu pt un suport de parbriz + încărcător auto am plătit 0.99 GPB pt transport.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Ce imi recomandati intre castile Earpods de iPhone 5 si Beats by Dr Dree Tour?

Glumesti ? Este diferenta mare calitate-sound-pret,daca nu vorbim de fake-uri.Unele sunt 20 de euro maxim si Tour-urile sunt 110-130 de euro.Eu folosesc  CKS55 de la Audio-Technica.

Edited by wilson2203
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pentru cei interesați de XtremeGuard pentru HTC One am dat peste un cod de reducere de 80% pe xda-developers. Codul de reducere care trebuie introdus înainte de finalizarea plății este 80off2. Prețul, dacă se ia FULL BODY Protection (spate+față), se reduce astfel de la 20$ la 4$ + transport 3,87$, costul total fiind 7,87$ în loc de 23,87$.

Edited by MoshuXXL
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...