Clicky

Jump to content

Disfunctionalitati ale forumului


Innoxius

Recommended Posts

Voi încerca și asta, dar ideea este ca până acum 2 săptămâni a mers. Și nici nu am avut update la Tapatalk.......

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oricum, nu pierzi nimic. Bagi doar contul pentru forum și atât.

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Conturile... :)

Link to comment
Share on other sites

Conturile... :)

Iti raman setarile si conturile pentru fiecare forum in parte, trebuie doar sa bagi parola pentru fiecare forum in parte pentru logare.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cu un reinstall merge ;)

Verificat de mine acum.

Mersi @meserschmit :)

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu e chiar o disfunctionalitate, dar e bine sa stie administratorii. De azi gmail ma tot atentioneaza asa

 

attachicon.gifmobil.jpg

 

indiferent ca mesajul e doar text sau contine si link-uri catre ebay sau altele

 

Nu mai apare. Cred ca nu-i placea de poza lui Erwin  :D Pacat. Ma obisnuisem. Acum parca nu citesc mesaj de la forum

Link to comment
Share on other sites

Dupa ultimul update la Tapatalk Pro (sau cum dracu' s-o mai numi zilele astea, ca ii schimba numele la fiecare update) orice topic pe care il accesez pe mobilissimo incepe cu prima postare. Pe celelalte forumuri care le am in Tapatalk totul merge ok, ma duce la prima postare necitita din cadrul topicului respectiv. Nu stiu cum se face ca numai mobilissimo face nota discordanta si refuza sa functioneze corect cand vine vorba de Tapatalk.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am incercat stergere cache, delogare/relogare, stergerea forumului din Tapatalk, nu vrea si pace. Acum m-am ales cu sute de forumuri necitite si tot nu merge.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

La fel si aici, desi am setat first unread. Cu Tapatalk PRO imi dadea mereu Force close cand intram in anumite topicuri, dar asta pe alte forumuri. Am revenit la varianta Free, cea PRo nu are nicio facilitate care sa merite banii...

 

Trimis de pe Nexus 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu le vad corect, in sensul in care vad primul post necitit dintr-un topic, adica se deschide la acesta.

Apoi, tin mereu Tapatalk pe "unread" si astfel nu pierd niciun topic.

Spit, cred ca nu faci tu ceva bine.

Sau daca nu am inteles bine, mai explica o data.

Link to comment
Share on other sites

A fost un update la Tapatalk ieri seară sau azi dimineață, de atunci am eu și Spit problema asta.

Pe celalalt telefon (de pe care scriu) nu am această problemă pt că nu am făcut update.

 

6u9eha8u.jpg

 

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

ru7uqyba.jpgLa fel și la mine, se deschide la primul post. E asa de enervant. Da, se pare ca acum pot edita postarea. Tot răul spre bine

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

 

Edited by samyjuanito
Link to comment
Share on other sites

Merge prost pe mobilissimo. In rest cu alte forumuri e in regula. Prea multe probleme cu mobilissimo, ca sa fie problema de la tapatalk. Evident, ceva nu se pupa, altfel ar fi fost aceeasi problema cu toate forumurile. Nu-i de la setarile noastre, mesersmith.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu am mai spus candva lucrul asta, trebuie luata legatura cu cei de la Tapatalk, pentru ca si noi, userii, platim pentru el, dar si forumul plateste nu stiu ce sume. Sau macar niste disctutii pe forumul lor.

Link to comment
Share on other sites

Văd că se plâng și pe computergames de ultimul update la Tapatalk.... chiar pe topicul de Note 3

 

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use