Clicky

Jump to content

Galaxy S4 - Discutii generale


Recommended Posts

Teste comparative privind autonomia bateriei intre S4 I9505 si I9500. Se pare ca Samsung s-a laudat degeaba cu Exynos octa:

 

http://blog.gsmarena.com/battery-tests-for-exynos-5-octa-powered-samsung-i9500-galaxy-s4-complete-here-are-the-results/

Link to comment
Share on other sites

S-au pripit cu lansarea Exynos octa, mai bine le faceau pe toate cu Qualcomm. Probabil il vor optimiza pentru Note 3.

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare.............cam ciudata

 

cei care au primit 50 gb de la Dropbox pt S3 sau Note 2 , etc   au mai primit inca 50 si pentru S4????

 

La unboxing-ul unui HTC One (cand isi introducea datele pentru Dropbox), respectivul a spus ca a cumparat multe telefoane Samsung si HTC (canal tech) si ca dupa ce a ajuns pe la 150GB l-a "retrogradat" la putin sub 100GB, pentru ca zic ei ar fi avut prea mult, si era suspect.

Link to comment
Share on other sites

de azi ma numar si eu printre posesorii de S4.Am renuntat la Note 2 in favoarea lui. pe parcurs am sa vad daca s-a meritat sau nu

la o prima vedere s-a meritat , in primul rand datorita dimensiunii.

nu spun ca Note e prea mare dar totusi dupa cateva luni nu am reusit sa ma obisnuiesc cu el si inca mai aveam probleme in momentul folosirii

singurul lucru dupa care s-ar putea sa imi para rau e pen-ul , chiar daca nu il foloseam atat de mult

pe partea de soft/hardware mai vedem peste cateva zile

 

prima problema care am gasit-o e legata de un surub

surubul din de langa mufa jack(pe spate) nu e strans complet

am fost cu el inapoi la magazin si ai zis ca asa sunt toate

poate confirma cineva daca e asa sau ma duc sa ii iau de gat???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use