Clicky

Jump to content

Dar despre tablete autohtone...

Recommended Posts

Se discuta. E drept ca nu exista forum, dar poate un administrator iti va lua in considerarea doleanta si, daca considera necesar, va deschide forum separat. Totul e sa postam acolo unde trebuie :P De exemplu thread-ului tau ii statea mai bine la Discutii generale, nu la Stiri, informatii, zvonuri.

Mutat la Organizare...

Pentru asta, am avea nevoie de mai multi posesori de tablete "autohtone".

Numaram posesorii de tablete pe degete, in general. Majoritatea discuta despre telefoane.

iPad am eu si Stavros, din cate retin si mai inca cineva, poate. Mai sunt 2 cu Note N8000 (tot eu si inca cineva) si Nexus 7, cativa.

Ma uit cand postez vreun link cu jocuri sau aplicatii, rareori raspunde cineva la tablete. Dar Note/Note 2 (telefoane), S3, Nokia, Acer, etc suntem destui, instant apar :))

Daca se aduna macar 2-3 cu o tableta uzuala, "autohtona", facem subforum.

• 2 weeks later...

Avem un unboxing la o tableta E-Boda, din aluminiu.

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/e-boda/e-boda-supreme-ips-dual-core-x200-unboxing_15997.html

O putem gasi si ca Yarvik Xenta, doar numele difera.

Tableta nu e rea, pentru pretul ei primesti un produs bun si cand il tii in mana simti calitate. Nu scartaie sau joaca din imbinari.

Nu e perfecta, dar sa vedem si review, in curand :D

• 2 weeks later...

Ideea e buna, lumea intreaba in draci de tablete ieftine. Cred ca ar fi util ca in sectiunile respective sa fie postate in primul rand review-urile facute de mobilissimo. Pana apar utilizatori care sa ne ofere informatii si feedback, cei interesati pot afla amanunte din review-uri.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Credeti ca ar fi oportun sa includem in forum categorii E-Boda si Evolio?

Pai de ce sa nu fie?

Chiar daca încă nu sunt colegi care sa detina asa ceva, pot deschide topicuri acolo in care sa ceara opinii, idei, etc.

Mai mult, asa cum spunea si colegul Spitfire, daca gasim niste review-uri, fie ele mobilissimo sau de alta culoare, le putem posta acolo, spre o precunoastere a ceea ce ar putea cumpara unii colegi.