Clicky

Jump to content

Recommended Posts

As vrea sa achizitionez noul LG Nexus 4 dar nu gasesc pe nici`un site romanesc varianta de 16 gb ... . Daca sunteti la curect cu ceva , ati putea sa imi lasati si mie un site ? Desigur sa nu fie cu preturi gen 22 milioane pentru 8gb cum am vazut pe un site acum doua zile ... :) Multumesc anticipat.

Edit : Am vazut acum ca pe site-ul telefonultau , a fost adus un SGS3 cu 2gb ram si pot sa spun ca m-ar tenta si acesta ...

Ce mi-ati recomanda intre Optimus G , SGS3-ul cu 2 gb ram , Nexus 4 ? Sau poate lasati si alte variante :)

Edited by SmoKeR#

pe quickmobile este doar varianta de 8 gb ... banii nu sunt o problema dar totusi nu vreau sa ajung sa dau 26 milioane .

+ am posibilitatea de-al cumpara din Irlanda :) . Daca pana la urma nu gasesc la un pret mai bun ce telefoane imi recomandati ? Eu folosesc de regula la jocuri , poza , yt si chiestii deastea .

HOX+ e slab din punct de vedere al autonomiei bateriei. Are procesor de generatie veche care papa bateria vazand cu ochii,in special in jocuri si activitati multimedia. Iti recomand fie Nexus 4 de 16 gb daca crezi ca te satisface spatiul de stocare fie Samsung Galaxy S3.

Sent from my Android Phone

Axl , multumesc de raspuns dar cum spuneam ... am doua variante de unde as putea cumpara nexus 4 , romania si irlanda.. in romania din pacate nu l-am gasit in varianta de 16 gb ... iar cei 8 gb nu o sa-mi ajunga .. Eu abia tin liber 10 gb din telefonul actual ( el are 32 gb memorie ) . De accea daca aveti un site care pune la vanzare N4 16gb .. v-as ruga sa lasati aici .

SGS3-ul cu 2 gb ram ma tenta deoarece daca iau unu de 16 gb .. costa aprox 22-23 mil si imi raman bani sa pot lua un card de 32 sau 64 :)

Edited by SmoKeR#

Varianta de 8 gb este disponibila doar la precomanda, va ajunge in magazine pe data de 11 ianuarie. Probabil ca varianta de 16 gb va ajunge la noi in tara prin februarie sau martie.

Poti cumpara si varianta de 8gb si sa folosesti aplicatii gen dropbox, google drive etc.

Edit: Varianta de 16 gb este disponibila aici

Edited by aditzu226