Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Yesterday
  4. Liviu Roşca

Off Topic V3

PLDHPRO Phone and Tablet Car... https://www.amazon.co.uk/dp/B07GNYH2ZD?ref=ppx_pop_mob_ap_share
  5. DTTR

Off Topic V3

Exact din ăla cu braț telescopic și rigid am nevoie. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  6. Liviu Roşca

Off Topic V3

Că tot veni vorba de suporți. Vă pun o poză de la biroul meu cu vedere exterioară. 😂
  7. DTTR

Off Topic V3

A picat suportul. Dar sunt sigur că pe motiv de vacuum. În schimb confirm că merge soluția decisă. Streaming BT de pe telefon. Navigație cu GMaps și instrucțiuni vocale prin sistemul mașini. Am descoperit că pot să și utilizez comenzile de pe volan pentru skip. Suportul nu a picat pentru că... Pârghie. Ci pentru că vacuum lipsă. Legat de ce aveți voi acolo. Vă asigur că am testat tot. Dar specificul acestei mașini este că parbrizul este foarte foarte foarte lung și foarte foarte foarte departe și foarte foarte foarte înclinat. Astfel că soluțiile pentru parbriz duc inevitabil la: fie telefonul lovește constant parbrizul, fie el la un unghi imposibil de utilizat. Da, soluția cu "gâtul de lebădă flexibil" ar fi una corectă ÎNSĂ telefon plus modulul de încărcare plus charger wireless sunt grele. Foarte grele. Adică am telefon greu, la care pun un MOTO MOD de încărcare wireless iar pe suportul auto am un wireless charger greu. Iar gâtul de lebădă nu le susține. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  8. Innoxius

Off Topic V3

A se studia parghia. Fizica gimnaziu.
  9. nick5roo

Off Topic V3

Uite domnu, am doo, unul de vară (în grilă) si unul de iarnă în parbriz (sau de vară pentru nevastă-mea) ONEPLUS A3003
  10. Greuceanu

Off Topic V3

La mine stă puțin deasupra grilelor, dar e ok. Telefonul e "ventilat" oricum. [emoji4] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  11. Alpe d'Huez

Off Topic V3

Nu cred ca ține. Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
  12. Lesbianu

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Tipul vine de pe Nexus, a tras pana recent de un 5X cu bootloader deblocat si root. Este obisnuit cu 'chestii d'astea'...
  13. DTTR

Off Topic V3

Setul final. Am sprijinit brațul telescopic pe bord în speranța că nu se va mai dezlipi ventuza. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  14. nick5roo

Iote că tot a postat cineva! ONEPLUS A3003
  15. xxxl

Samsung Soundbar K450 vs Soundbar MS6500

Daca te afli in limita celor de 30 de zile de la cumparare, indiferent daca produsul a fost achizionat din magazin sau on-line, poti face retur la soundbar fara explicatii. Altex-ul a devenit foarte flexibil in aceasta privinta si asta ma bucura enorn. Trimis de pe al meu H96 Max+ folosind Tapatalk
  16. Last week
  17. Greuceanu

Off Topic V3

Și mie îmi place diesel. Actorul Vin Diesel. [emoji16] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  18. nick5roo

Off Topic V3

Eu așa ceva am, se prinde la grilă, ține telefonul rece, l-am luat la ofertă, acum e cam scump. https://www.pcgarage.ro/suport-gsm/m-life/universal-grilaj-auto-portocaliu/ ONEPLUS A3003
  19. Innoxius

Off Topic V3

Vezi? Diesel. Asta ie. Pentru suport vezi iOttie.
  20. DTTR

Off Topic V3

Sau totul prin BT. Asta ȘTIU că merge. Adică dau muzica stream de pe telefon. În același timp rulează Maps. În același timp aduce datele pentru MyCitroen. În același timp se încălzește până la 70 grade Celsius. Caut suport auto cu braț telescopic, pentru a putea așeza telefonul în o zonă cu flux de aer condiționat. Am unul... Dar ventuza e slabă și se dezlipește. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  21. Mihai

Off Topic V3

Partea asta e o limitate a Android-ului, nu va trimite în vechi două surse audio în același timp (muzică+indicații). E o problemă știută în AOSP, care s-a transferat în Android-ul tuturor producătorilor care vând telefoane cu Android. Soluția cu muzică prin FM și indicații prin BT e singura care te-ar putea ajuta.
  22. danmerezeanu

Nu o pun pentru că nu am de ce. Nu ar face nimic în plus față de aplicația de camera de pe 3/3XL ca doar e portata din ea [emoji16] Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
  23. Lesbianu

Nu bag bre, 90% din 'clientii' de-acolo sunt copchii cuminti, 100% stock cu bootloader blocat. Deh, asa este cand vii de pe Samsung, Huawei, iPhone... Bine macar ca-s multumiti de jucarii, chit ca au A in denumire.
  24. nick5roo

https://www.xda-developers.com/google-pixel-3a-xl-twrp/ Twrp pentru alea mici de la Pixel 3. Răzvan tu ești mai activ, bagă pe forum, mie mi-e lene! ONEPLUS A3003
  25. Interesant.. nu am incercat inca https://android.gadgethacks.com/how-to/stop-any-android-app-from-stealing-your-data-0201473/ Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  26. Am inteles. Ma bagase Dan in ceata cand a zis ca nu pune camera P3 pe Pixel 3XL. Probabil ca o tine si de hw, ca daca nu merge pe Pix si Pix2.. Mai incerc dupa ce pun Q pe curat. Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  27. dr_junior1980

In teorie da , Google Camera e aceeasi aplicatie si pe Pixel 2 si 3 , doar ca diferita in functie de limitarile hardware ale telefoanelor. Noi aici discutam de versiunea modata a Google Camera ce e compatibila doar cu Pixel 3 si portata pe telefoanele inferioare. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  28. Lesbianu

Initial a adus pe Pixelii vechi ceea ce a fost lansat doar pe 3/3XL. Cum am spus si s-a repetat, in momentul de fata, indiferent de model, toti Pixelii au cam aceleasi setari si optiuni in camera stock. Camera P3 s-ar putea sa mai aiba niste tweak-uri in setari, dar fara legatura cu Pixel 3/3XL, ci pur si simplu pentru ca este o aplicatie modata. Pui bifa la extra-optiuni, scoti bifa, testezi... Uneori ajuta, sau dimpotriva, strica!
  29. Camera P3 nu este aceeasi si pe Pixel 3XL? Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use