Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Yesterday
  2. DTTR

Off Topic V3

La LG nu se atinge decât de directoarele "sistem" La Moto rade tot. Ideea este că am scris ore Xiaomi vreo 32Gb de filmări pe care apoi le-am procesat. Încă vreo 8Gb. Și mi-e lene acum să salvez pe Laptop. Dar în același timp vreau să refreshuiesc. Că n-am fost atent la configurarea inițială, făcută azi la 13... Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  3. Sa-l stăpânești sănătos și fără incidente Îți merge 5G? Sent from my iPad using Tapatalk
  4. Feri

Off Topic V3

Nu știu cum e Siaomi, dar la OnePlus știu ca era o opțiune de a nu șterge pozele sau ceva de genul... Oricum pt siguranța, copiam totul pe PC, apoi după reset le copiam din nou pe telefon. Sent from my iPad using Tapatalk
  5. DTTR

Off Topic V3

No. Am avut nevoie de Snapdragon așa că am Xiaomit Vreau să știu dacă dacă reset to factory default îmi șterge tot de pe stocarea internă. Vreți și voi să știți asta? Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
  6. Eu nu mai folosesc tapatalk. In alta ordine de idei , cum altii au vazut de pe alt forum , am trecut la OnePlus 8T ... de 3 zile il folosesc si e foarte ok Imi pare rau ca nu am facut trecerea de mai mult timp ... recomand oricarui utilizator de Pixel/Nexus.
  7. Last week
  8. Nu cunoșteam această aplicație înainte de azi, o voi testa. Vă mulțumesc pentru partajarea. SHAREit MX Player
  9. Greuceanu

Bancuri

Un tip intră într-o farmacie și cere în grabă farmacistei: -Un prezervativ, vă rog! Aceasta, cu o privire nedumerită întreabă: - Numai unul doriți? - Da, încerc să mă las. Trimis de pe Galaxy Note8
  10. nick5roo

Off Topic V3

Problema e că eu nu mai primesc notificări pe tapatalk și nici posturile nu mai apar! A murit și tapatalk?
  11. Probleme cu tapatalk? Nu mai primesc notificări de pe forum, și nici mesajele nu apar.! Și la voi la fel?
  12. For me the best app for offline navigation is waze and google maps also I love some educational apps. Games you must have very funny and enjoyable game geometry dash apk and clash of clans modded apk the best app for movies is netflix apk premium
  13. S-ar parea ca e de la bootloader daca la voi merge. Are cineva Revolut in GPay si sa aiba bootloaderul deblocat? Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  14. Eu ieri seară l-am adăugat. Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S20 Plus 5G
  15. Feri

Off Topic V3

Ce-ai fumat nepoate? Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S20 Plus 5G
  16. Eu am visa Revolut înrolat în GPay. Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S20 Plus 5G
  17. Innoxius

Bancuri

Bai, sa nu inchideti forumul. Unde mai pun eu bancuri cu mine? - Servus, Todore! Hát, ce drac faci? - No servus, Laci... Iacătă, plimb melcu'! - Mno, da' fain melc ai, Todore ! - Poi, am fost avută altu' mai fain, da' mni-o scăpat...
  18. Nici eu n-am putut inrola cardul virtual Visa de la Revolut. Cica momentan ar merge decat Mastercard-urile, Visa mai incolo... Cardurile de la BT (de acum o luna si, sau mai mult) si UniCredit (de ieri) s-au inrolat fara probleme, dar am bootloader blocat dinaintea lansarii DP-urilor prin OTA.
  19. Baietii, care din voi stiti despre Google Pay? Vreau sa bag cardul Revolut in GPay si nu ma lasa. Imi spune sa nu poate pt ca telefonul are o problema, root sau altceva. O fi din cauza bootloaderului deblocat? Daca da, atunci de ce cel de ING merge? Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  20. Earlier
  21. Pe noul template mobil nu am (sau nu găsesc) shortcut pentru notificări.
  22. Pour moi le S20 Plus reste la meilleur option. TweakBox Tutuapp
  23. Are cineva un Nexus 5 cu 32 GB stocare funcțional și pe care ar vrea să-l dea? Am deja un Nexus 5 cu 16 GB stocare, dar mă tem că nu mai are mult (se încarcă greu și se duce bateria repede - baterie deja schimbată acum vreo 2 ani). Edit: scuze de offtopic, dar am găsit unul chiar local. Nu mai am nevoie de unul.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use