Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. DTTR

Off Topic V3

No bine! Până m-am decis la 23.30 să cumpăr, s-a vândut. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  3. Yesterday
  4. Innoxius

Off Topic V3

N-am scris nimic, păcatele mele. Dublu-click, click-dreapta, Search.
  5. DTTR

Off Topic V3

Păi dacă strigi! Scrie cu litere normale nu cu majuscule. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  6. Innoxius

Off Topic V3

Interesant. O fi de la campania electorală? Dau să caut numele firmei de la care cumpărasem de pe Emag W10Pro. Pe prima pagină, imediat după rezultatele care au directă legătură cu respectiva firmă, cine apare? Cineva©.
  7. nick5roo

Off Topic V3

Șiet! M-am uitat după licența care am luat-o eu, si eMAG a dat-o in google, mă urmărește si imi oferă tot ce e mai scump! Plm. ONEPLUS A3003
  8. Florian Antonio

#mobicast

Salut Alex, as dori sa îmi achiziționez un televizor, care dintre următoarele îmi recomanzi ? Samsung gq43q6orgtxzg Q-LED, Philips The One 43pus7304/12 LED, Sony kd43xg8o96baep LED TV, mulțumesc anticipat
  9. Feri

Off Topic V3

Îți dau eu un wingoz....să-ți cumperi lectop? Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  10. DTTR

Off Topic V3

Deci nu mai îmi cumpăr lectop Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  11. Innoxius

Off Topic V3

Probabil le-a inchis Cineva© robinetul. Șit, acu' mi-am dat seama că mai vroiam o bucată.
  12. nick5roo

Off Topic V3

Nu mai este nici de unde am luat eu. Indisponibil. ONEPLUS A3003
  13. Feri

Off Topic V3

Știu că avea si eMAG, eu am luat de la cei de sus licențe cu 45 lei dacă nu mă înșel. Totul foarte prompt. Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  14. DTTR

Off Topic V3

Io am luat pentru cineva de pe emag marketplace. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  15. Feri

Off Topic V3

Aha, eu de la ăștia mi-am luat licențele și încă merg Sent from my iPad using Tapatalk
  16. DTTR

Off Topic V3

Eu doream de la emag marketplace ca să plătesc cu vouchere CashBack Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  17. Feri

Off Topic V3

Asta nu este bun? https://www.goodoffer24.com/summer-sale/windows-10-pro-professional-cd-key-32-64-bit.html Sent from my iPad using Tapatalk Asta nu este bun? https://www.goodoffer24.com/summer-sale/windows-10-pro-professional-cd-key-32-64-bit.html Sent from my iPad using Tapatalk
  18. DTTR

Off Topic V3

Știți cumva unde au dispărut licențele wingoz zece pro IEFTINE după site emag? Că nu mai găsesc decât din alea scumpe. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  19. nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

LOL [emoji23] Ma speriasem inițial! ONEPLUS A3003
  20. dr_junior1980

Ce cauti cu asa ceva pe topicul posesorilor de iphone Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  21. Last week
  22. nick5roo

Trebuie să vă reamintesc că magisk a ajuns la numărul 20? Spor. ONEPLUS A3003
  23. Feri

OnePlus 7 & 7 Pro - Discutii generale

Nu, este dezvoltat de un fan Oneplus, dar il poți folosi fără probleme. Este cea mai rapidă metodă de a avea ultima versiune software. Softul este de la Oneplus. Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  24. Innoxius

Oxygen Updater e aplicație stock?
  25. Feri

La bara de stare negrul era un gri care acum s-a rezolvat. Poți filma Wilde angle și la 4K 30 FPS. Pana acum era disponibil doar la 1080p Sent from my iPad using Tapatalk
  26. Liviu Roşca

Am făcut update, changelog-ul pare identic. Care ar fi schimbările? Spațiul de sub tastatura tot acolo este.
  27. Feri

Apropo, am uitat să vă zic de noul update pt seria 7 de la Oneplus, care este disponibil prin Oxigen Updater. Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  28. nick5roo

Păi da, ai voucher de 10 euro reducere la accesorii, la achiziționarea unui telefon oneplus uite si de la mine unul https://www.oneplus.com/ro/invite#K1QNN71KD033FN ONEPLUS A3003
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use