Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. nick5roo

OnePlus 7 & 7 Pro - Discutii generale

Greuncene pentru tine wingoz și pentru administratorul de bloc, android. Da bre, dacă aplicațiile sunt mai vechi. Dar tu doar l-ai primit, nu e cazul. ONEPLUS A3003
  3. Greuceanu

Care 10? [emoji1] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  4. Innoxius

Voi ați dat resetare după upgrade la 10?
  5. Today
  6. Innoxius

Nu. În weekend. Pe forum OP zice unul că nu e implementat încă. Văd că a reapărut la vânzare 7 simplu la OP. Nici o schimbare de preț.
  7. Feri

Ai instalat Android 10? Mai poți ascunde bretonul? Întreb, deoarece pe grupul dedicat pe Facebook zice unul ca de când are Android 10 nu mai poate ascunde bretonul...sau nu mai găsește setarea. Sent from my iPad using Tapatalk
  8. nick5roo

Să nu crezi toți indienii! Eu nu prea urmăresc acea comunitate. Mai bine pe xda. Comunitatea o urmărești doar dacă unul din staff-urile oneplus sau dezvoltatori, vin cu vreo propunere sau ceva inovator. În schimb, lamentările indienilor, eu le răspund: madăr fakăr de indian împuțit! Și primesc și like [emoji16] ONEPLUS A3003
  9. Feri

Da, sunt destui dobitoci acolo. Dar mai găsești și INFO utile, sau in secțiunea feedback poți trimite către ei bug-uri descoperite. Sent from my iPad using Tapatalk
  10. Innoxius

A, de forum întrebam, nu de aplicație. Că intrasem înainte să văd ce probleme ar putea să apară și am văzut niște discuții copilărești între niște asiatici, de ziceai că acuma s-au dat jos din palmier și s-au trezit cu un smartphone în mână.
  11. Feri

Setarea este exact ca in captura. OnePlus Comunity este folositor doar dacă urmărești forumul OnePlus. Dacă nu, atunci la gunoi. Sent from my iPad using Tapatalk
  12. Innoxius

Voi aici cum ați setat? Și Comunity de pe OnePlus e folositoare?
  13. Innoxius

Aha. Pai data viitoare imi iau iPhone XXIII
  14. Greuceanu

Bănuiesc că de la Mate "8" la OP "7". [emoji16] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  15. Innoxius

Nu inteleg.
  16. Feri

Eu nu folosesc butoane virtuale, folosesc doar gesturi. Iar ca launcher, tot cu Nova am rămas. Acolo am posibiltatea sa am două rânduri la denumirea aplicației Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  17. Liviu Roşca

Teoretic de la 8 la 7 e un downgrade.
  18. nick5roo

E veche treaba asta, de la oneplus One Am și pe oneplus 3 fixarea focalizarii Chestia este bună în momentul când este soare cu nor și încearcă să focalizeze imaginea și apare blur, sau lumina puternică cu semiintuneric... ONEPLUS A3003
  19. Yesterday
  20. Innoxius

Nu. Recunosc, am comis adulter.
  21. Greuceanu

Și cum@Innoxius nu îți e ție dor de bijuteria de mai jos? [emoji16] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  22. Innoxius

Am facut o alegere buna. Era sa merg pe Xiaomi cu camera pop-up (pe motiv de picatura in ecran), dar e OK. I-am bagat banda neagra si nici nu stiu ca e acolo. Singurul lucru care imi lipseste de la Huawei e acesta: acolo se ocupa telefonul de redirectionarea intre SIM-uri daca vorbeam pe unul si eram sunat pe celalalt. Fara costuri. Aici, ca sa vad ca sunt sunat, trebuie sa bag eu la operator redirectionarea. Nu-i problema de costuri daca esti in tara Mai erau doua chestii folositoare: widget dat de Huawei pentru inchiderea ecranului si buton pe bara de jos pentru deschiderea notificarilor. Aici pot da dublu-tap, dar daca sunt intr-o aplicatie trebuie sa ajung in Home si sa am o portiune goala pe unul dintre ecrane pentru inchidere. Si slide in jos pentru notificari iar, trebuie sa ajung in Home, daca sunt intr-o aplicatie. Dar am rezolvat cu personalizarea Back si Recent cu apasare lunga. In rest, ce sa zic la peste 8 ore de SOT? La viteza pe care o are? La spatiu? Viteza de incarcare? Bloatware aproape inexistent? Singurul lucru care nu-mi place e ca nu scrie numele icoanelor pe doua randuri, ca loc ar avea. Si asa am descoperit ca le pot redenumi. Ma gandeam ca o sa plang dupa 16:9-le de la Mate 8, dar faptul ca il tin mai bine si mai sigur e un plus. Si nici nu e mult mai inalt cu tot cu husa Spigen, cred ca 5 mm. Mi-am gasit si adaptor de casti (cu tot cu incarcare) si cablu OTG. Mai trebuie sa-mi iau incarcator de priza si sa-l testez cu ala auto de la Huawei. @Greuceanu O fi, dar eu n-am mai cumparat de peste 3 ani si eram in urma cu tehnologia Chiar a fost o surpriza placuta.
  23. Greuceanu

Cred că majoritatea vârfurilor de gamă au posibilitatea să blocheze expunerea și focusul in modul auto, eu la Note8 am de la achiziție. Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  24. Feri

E, lasă ca mai găsești tu ceva Cum ți se pare telefonul? Dar sistemul de operare Oxygen OS. Indianul asta habar nu are ce vorbește. Culmea, am toate acele funcții...de care el zice ca nu este pe OnePlus 7 Pro... Sent from my iPad using Tapatalk
  25. Innoxius

Mă gândeam eu că nu iau nici un premiu 😀
  26. Feri

De asta știam Sent from my iPad using Tapatalk
  27. Innoxius

Deci. Te pui să faci o poză, ca tot omul, point-and-shoot. Și dai cu degetul pe ecran să focalizeze și să facă expunere pe punctul ăla. Până aici nimic nemaiîntâlnit. Și acum vine descoperirea: apare un slider cu care poți regla expunerea și un buton cu care poți bloca expunerea și focalizarea. Repet, pe automat, nu pe Pro.
  28. Innoxius

Să se încarce pe YouTube. În altă ordine de idei, abia am terminat de instalat și setat totul așa cum vreau și primesc asta
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use