Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. DTTR

Funny stuff

@Innoxius Dragostea dintâi nu se uită. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  3. Today
  4. Greuceanu

Funny stuff

Pe toate trei aș da 400 și ceva de lei. [emoji16] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  5. Păi cam cu cât s-a ieftinit S9 la lansarea S10. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  6. Yesterday
  7. Cu cât crezi că se va ieftini S10 acum ca s-a lansat seria S20?
  8. Te loghezi in aplicatie, tre duci la "Serviciile mele", alegi "Digi Online" si de la "Configureaza" ai acces la "Dispozitive conectate". Pam, pam!
  9. Last week
  10. va rog sa ma ajutati din aplicatia de pe android digi online cum administrez dispozitivele????
  11. Nu mulțumesc! Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  12. Niciodata nu am avut probleme cu "Platform Tools" de la G: https://developer.android.com/studio/releases/platform-tools.html
  13. Bre, tu ai tradat tabara, nu mai ai voie sa dai sfaturi. [emoji23][emoji23][emoji23] Era bun un iPhone ca e ieftin braga si sistemul de operare e "easy as pie", mereu mi-a placut. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  14. Inviară-ți bre? Am mai animat un pic atmosfera! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  15. Sau OP McLaren [emoji1787] Trimis de pe al meu HD1913 folosind Tapatalk
  16. Da, e chiar ok cu adb-ul. Singura problema a fost ca pe doua laptopuri am incercat sa fac instalare curata si mi-a dat eroare, asta cu mai multe versiuni de adb. Cand l-am pus pe computer acasa a mers. Daca aveti puneti un link cu o versiune de adb fastboot care e ok si nu va facut probleme. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  17. Pregatiti, pregatiti, dar mai ie... Nu, tre' sa cumperi Aifone!
  18. Oare noi cu P 2XL-uri il mai primim? Acolo scrie ceva generic pt Pixel phones, dar nu se stie daca toate. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  19. Pregătiți pentru 11 bre? https://www.androidpolice.com/2020/02/13/google-teases-us-with-android-11-developer-preview-as-it-begins-prepping-beta-site/ Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  20. instalare soft. Dacă nu ești familiarizat cu modarea unui telefon, recomandarea mea este să te uiți la niște tutoriale video pe Youtube.
  21. Accesorii originale pe Emag Cablu de date OnePlus Type-C, 3.5mm (de fapt e adaptorul USB-C la jack) Incarcator OnePlus Warp Charge 30 Power Adapter Incarcator auto OnePlus Warp Charge 30 Car Charger, Graphite
  22. Alpe d'Huez

Bancuri

CatCat ++ Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
  23. Innoxius

Bancuri

Pisica intră în cafenea, comandă o cafea și o felie de tort. Chelnerul rămâne stupefiat și pisica observând asta îl întreabă: - S-a întâmplat ceva? - Păi, sunteți o pisică! - Da, și? - Vorbiți! - Mi se pare normal și adu-mi comanda, te rog! - Bine, desigur, imediat, nu vă supărați, dar nu am mai văzut niciodată așa ceva! - Nici eu nu am mai fost aici până acum. Îmi caut de lucru, am fost la un interviu și aveam chef să beau o cafea. Chelnerul se întoarce cu comanda, și o vede pe mâță butonând laptop-ul! - Poftiți cafeaua. Cautați un loc muncă, nu? Vă întreb fiindcă unchiul meu este directorul circului și v-ar angaja imediat! - Circ din ăla cu arenă, cupolă, orchestră? - Da! - Clovni, acrobați, elefanți? - Da! - Vată pe băț, popcorn, acadele? - Da, da, da! - Sună tentant, dar nu văd de ce ar avea nevoie de un programator...
  24. Update pt Oneplus 7 Pro prin Oxigen Updater. Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  25. Nu ma intereseaza sa il editez, doar sa filmez unele lucruri.
  26. Când va apărea Huawei P40? Înțeleg că nu va fi cu suita Google. Am auzit zvonuri că, odată cu lipsa serviciilor Google telefoanele vor fi mai ieftine. Poți confirma acest lucru și ce ecosistem va înlocui G și când? Mulțumesc!
  27. We suck! Nu ne mai facem bine niciodată. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use