Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. barbosanu

Poze facute cu telefonul

Verde [emoji3526]! Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk
  4. Feri

OnePlus 7 & 7 Pro - Discutii generale

Si cateva poze dupa noul update. Acum deja este mai bine
  5. Feri

Un nou update pt OnePlus 7 Pro, care conform changelog aduce mari imbunatatiri la camera. Gura targului zice ca cu acest update au facut teste cei de la DXoMark. Multumusc lui Tudor Daniel Schraer pt informatie. Daca nu va intra update-ul, folositi VPN cu Germania si va merge. Cel putin mie doar prin VPN a mers. Succes
  6. Yesterday
  7. Feri

Poze facute cu telefonul

Chiar mă întrebam când apare garda ? Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  8. nick5roo

Poze facute cu telefonul

Ce am vorbit noi zilele trecute Flavius? ONEPLUS A6013
  9. reflavius

Poze facute cu telefonul

Cateva si de la mine....2x Mustang si 1* lac cu nuferi, Mi9 care este, ultima zoom 2.4* Sent from my MI 9 using Tapatalk
  10. Feri

Poze facute cu telefonul

Pun și eu OnePlus 7 Pro. Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  11. pascaleandrei

Poze facute cu telefonul

Câteva prime capturi cu S10+. Excelent telefonul, înafară de ecranul cu tente spre roșu atunci când e înclinat. In general, mai puțin albastru si mai mult galben față de S8. Au zis ca au mai eliminat din lumina albastră, ce-i drept, dar mai trebuie să mă obișnuiesc. Pozele la fel, mult mai puțin saturate. Si aici trebuie să mă obișnuiesc. [emoji16] Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk
  12. alexmihai92

[Vand] iPhone XS, 64 GB - Space Grey

Vândut. Se poate închide. Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk
  13. alexmihai92

Up
  14. Last week
  15. Feri

Peste 6 ore SOT Sent from my OnePlus 7 Pro
  16. kosmap

Huawei P20 Pro

Poate rula Android Auto de pe Huawei 20 pro pe un VW Tiguan cu app connect activ? De pe Samsung Galaxy S7 Edge functiona perfect... Multumesc!
  17. alexmihai92

Up
  18. Mihai

Simbol status bar

Citiți cu atenție, oameni buni. Este iconița pentru îmbunătățirea calității apelurilor de voce folosing rețeaua 4G. Voi închide topicul pentru că s-a răspuns la întrebare și nu are rost să înviem topicuri vechi de ani buni.
  19. Feri

Acum nu stiu ce sa zic....inca dupa prima incarcare. Am avut conectat la telefon MiBand 3 nonstop si casca Bluetooth in jur de 10 ore. Plus convorbiri peste 2 ore din care vreo 40 minute numai intr-o zona cu semnal foarte slab si momente cand nu aveam deloc.... Iata si ce am avut cu OnePlus 6, vreo 10 minute in plus la SOT si o ora in plus la convorbiri. O sa fac o proba si cu ecranul in mod FHD+ si 60Hz sa vad cat afecteaza bateria rezolutia si frecventa inalta. Sa nu uitam totusi ca ecranul este mai mare fata de OP6 si 6T.
  20. nick5roo

Cam puțin totuși, față de OP6 /6T ONEPLUS A6013
  21. Feri

După prima încărcare Ecran setat la rezoluție maximă, 90 Hz, date mobile 4G, GPS și Bluetooth activat, și vreo 4 ore într-o localitate cu semnal slab. Sent from my OnePlus 7 Pro
  22. Feri

Mulțumesc frumos@Mihai Totuși față de OnePlus 6 este o schimbare. Ecranul QHD și 90Hz, fără notch, pop-up camera, sunet stereo, Dolby Atmos..., toate astea...costă ceva în plus. Dar să nu uităm de varianta simplă, care are un preț decent. Sent from my OnePlus 7 Pro
  23. Mihai

Înainte să citesc postarea voiam să te întreb dacă nu cumva ai vrea să trezi la OP7Pro. Ecranul ăla e cel mai important atu din punctul meu de vedere. Singura chestie care nu mă atrage este prețul mare al versiunii Pro PS: Felicitări pentru achiziție. Legat de cameră, așteaptă GCam portat pentru OP7Pro.
  24. nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Am activat și eu dark mode pe chrome și dădeam vina pe softpedia, chiar le scrisesem! https://forum.softpedia.com/topic/1105001-sunt-probleme-cu-forumul/page__st__864#entry24670132
  25. Katabxp

Am descoperit și eu din întâmplare fiece dark mode dar are probleme, in Facebook îmi afișează multe poze pe negativ, așa că l-am dezactivat. Așteptăm apk-urile care sa aibă nativ dark mode. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  26. danmerezeanu

Da. Asa am facut si eu... Iar cand o veni DP4 fac si o instalare pe curat .
  27. Dark mode force https://9to5google.com/2019/05/08/android-q-beta-3-force-apps-dark-mode/ Sent from my Pixel XL using Tapatalk A fortat toate app care suporta dark mode. Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  28. MaryanCercel

Vând Ceas Samsung Gear S3 clasic

Vând Ceas Samsung Gear S3 Clasic cu 500 lei. pot face schimb cu un Apple Watch 2, 42 mm și ofer și o diferenta din partea mea. Punte de întâlnire Mega-Mall Pantelimon. Accesați acest link https://www.olx.ro/oferta/ceas-samsung-gear-s3-clasic-IDcqonz.html Sent from my iPhone using Tapatalk
  29. alexmihai92

iPhone XS, 64 GB, Space Grey Pret: 3600 lei Achizitionat in: mai 2019 Factura: da, iStyle Garantie: da Accesorii: folie sticla aplicata, husa silicon, incarcator, adaptor lightning - jack 3,5 mm, casti lightning Stare: fara urme de uzura, zgarieturi sau lovituri Nu accept schimburi.
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use