Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Un fel de: Mai potent decat la Huawei, nu se exista!
  4. Salut! Am mai auzit de e-sim care mi se pare o noutate revoluționară. Huawei are cea mai potentă platformă e-sim. Aș dori detalii privitoare la Androiduri cu e-sim, implementare în rețele de telefonie din Ro, e-sim 5G, posibilitate PrePay, dacă viitorul va fi departea lui? Mulțumim!
  5. Yesterday
  6. Last week
  7. Salut, ce sa imi cumpar dintre Red Magic 5G sau Oneplus 8 5G? Acum detin un Sony Xperia XZ Premium, si vreau sa il inocuiesc pentru ca deja are putin lag, si ecranul este mic 5,5", in schimb imi plac mult difuzoarele sale (desi se aud cam incet), faptul ca e rezistent la apa si are acea nuanta "oglinda" foarte frumoasa. Initial l-am cumparat deoarece avea acea rezolutie mare si pentru ca la un moment dat tu, Alex ai spus ca e telefonul anului 2020 :)). A, da, vreau sa mentionez ca ecranul are o luminozitate mica. Te rog ajuta-ma sa ma decid, sau de ce nu, sa vii si tu cu o alta optiune care sa fie in jur de 3000lei, procesor sa fie de top, refresh al ecranului minim 90hz, 5G (nu neaparat)si ecran bun alaturi de difuzoare bune. Deci build quality si camera nu ma intereseaza. Multumesc, si spor!
  8. Innoxius

Off Topic V3

Cred ca totusi iesi mai ieftin cu cativa palestinieni (bine, nu din aia cu centuri) decat cu arheologi isrealieni. Am spus, aia fac sapaturile pe banii constructorului. Asa e legea. De fapt mie mi-a placut jocul de cuvinte, de aia am postat link-ul asa.
  9. Sp1tfire

Off Topic V3

E ca bancul ala in care puscariasul ii scrie mamei ca a ingropat cadavrul in curte si ii sapa politia toate curtea sa puna baba cartofi [emoji23] Sent from my SM-N975F using Tapatalk
  10. nick5roo

Off Topic V3

Pai atunci dacă ai nevoie să sapi o groapă, nu te mai chinui tu, sau nu mai angajezi muncitori. Chemi arheologii. Plantezi un ciob în zonă și... Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  11. Eu pt OnePlus am cumpărat accesorii de pe site OnePlus. Am cumpărat pt OnePlus 7 Pro: - Casti wireless Bullets 2 - Încărcător auto Fast charge Toate astea le-am cumpărat pe puncte obținute din referal, am plătit doar transportul. Am mai cumpărat folie de sticla de pe Aliexpress, de care sunt foarte mulțumit. Sent from my iPad using Tapatalk
  12. Sp1tfire

Off Topic V3

Pai acolo e imposibil sa nu dai de ceva antic pe sub pamant, dar am vazut un documentar care mentiona ca sunt si tone de antichitati false si exista chiar o industrie profitabila care creeaza falsuri. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
  13. Innoxius

Off Topic V3

Ne povestea ghidul ca acolo si o buda in curte daca vrei sa-ti construiesti, trebuie sa chemi intai arheologii sa faca sapaturi si sa primesti OK-ul. E caz penal daca nu o faci. Si o faci pe banii tai. Insa legea iti da voie apoi sa tai tu bilete la vizitatori, ca terenul e al tau. Venise un evreu din State sa faca un hotel si au descoperit niste ziduri de cetate. Acuma e coada de turisti la ala si cica e mai multumit. Castiga un purcoi de bani fara bataie de cap.
  14. Vad ca nu si-a mai luat nimeni accesorii de vreo 2 ani [emoji23] Am cautat ceva sa dezgrop topicul asta! Sent from my SM-N975F using Tapatalk
  15. Sp1tfire

Off Topic V3

@Innoxius Pare cusuta cu ata alba. O tableta veche de 3500 de ani care astepta un copil s-o gaseasca. Nu ingropata, nu ascunsa, era fix la vedere. Sigur n-ai plantat-o tu cand ai fost in Israel acum un an sau doi? [emoji23] Sent from my SM-N975F using Tapatalk
  16. Innoxius

Off Topic V3

Un copil a descoperit o tabletă...
  17. Vând Golf IV. Fără suptitrări. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  18. Ce părere ai de zvonurile despre iPhone 12? Sunt “fan” Android dar pe zi ce trece...sunt tot mai atras de ecosistemul Apple. Dacă vor veni la prețurile preconizate in zvonuri...mai mult ca sigur ca voi face pasul in achziztia unui iPhone 12 Pro. Momentan dețin un OnePlus 7 Pro, dar văd ca și cei de la OnePlus au cam luat-o pe arătura...atât cu prețurile cât și suportul(vezi update de securitate care este bilunar....sau mai nou, odată la trei luni). Sent from my iPad using Tapatalk
  19. Pentru mobicast aici http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/5865-mobicast/page/83/&tab=comments#comment-156491 Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  20. Veti face o comparatie intre Spotify vs Apple Music sau Spotify vs Youtube Music cu argumente pro si contra? Nu am vazut pe nimeni la noi sa faca o astfel de comparatie
  21. Buna ziua ! Stie cineva daca vi fi disponibil la noi in tara Samsung Galaxy m31 ? Am trimis un mail pana si celor de la Samsung Romania dar am primit un raspuns inutil (cand va fi lansat se va anunta) . E de menționat ca Galaxy M21 a aparut deja un magazine desi este lansat dupa M31 . S-a intamplat ceva pe drum sau..? Multumesc anticipat . Poate stie cineva ceva oficial . Sper ca aici postez pentru mobicast .
  22. Earlier
  23. Orice este posibil. Mai ales ca le-au plecat oameni importanti din echipa. Dar... Tesla a dovedit ca asta nu este neaparat rau, ci poate fi .. inovativ. Acum, aduceti-va aminte ca atunci cand a aparut Nexus 6 toata lumea a zis ca e o balena urata. Nexus 6P- telefonul cu un periscop urat.. s.a.m.d. Ideea este ca mai toate au inceput cu stangul in perceptia noatra sau media si au sfarsit prin a fi iubite si laudate. Aduceti-va aminte de cate ori am zis ca "iar a dat Google cu mucii-n fasole". Si a dat, doar ca mai putin ca altii. Si a avut si influenta/bani pentru o presa favorabila, ca altfel nu inteleg cum un telefon atat de bun ca Essential a fost atat de denigrat. Bottom line Kata, asteapta sa vezi ce-i poate chipul lui 5.
  24. Cand ma gandesc doar la cat am dat pe biroul pe care scriu acum si ma apuca nebunia. Daca ma gandesc cat am mai dat pe ferestrele de termopan pe care le-am montat chiar inainte de pandemie, ma apuca SARS-COV-ul de necaz.
  25. 5-ul o sa fie un epic fail cred eu, in afara de android clean ce-ti ofera?Nu e de asteptat, mai bine faceau cum procedau cu Nexus, era facut de LG, de HTC, dar sa faca ceva cum trebuie. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  26. Lasa-l pe 4. Asteapta sa iasa 5 si sa vedem ce si cum. Eu aveam in plan un 3XL sau 4a pt sotie. 3XL este beton, 4a o sa fie ieftin. Sa vedem insa, deocamdata am raschetat toti banutii pe casa, asa ca probabil va fi 4a.
  27. Eu zic sa treci pe iPhone Ai suport software, nu mai trebuie sa-ți bati capul cu modding....etc. Sent from my iPad using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use