Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Probabil nu este pentru țara noastră. Apkpure sau apk mirror Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  3. Ori e link-ul greșit, ori nu e ceva compatibil cu telefonul meu. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  4. Eu am găsit SMS responder cu schedule și tot ce vrei. Varianta light. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmnlab.autoresponder Oricum ce vrei tu cu SMS se face simplu în Tasker. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk 30 secunde Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  5. Trebuie să mă joc nițel prin setările lor. Cred că mai greu va fi cu schedule și triger acțiune în funcție de schedule și whitelist. Dar vedem, poate o să iasă ceva. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  6. Să urăm La mulți ani lui@Lesbianu Să trăiești! [emoji512][emoji1635][emoji481][emoji485] Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  7. Țin minte că în tinerețile mele, mă jucam cu aplicațiile astea! Încercam toate draciile. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  8. Thanks, o să mă uit prin ele. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  9. Bre, mi-am adus aminte de "doo" aplicații IFTTT https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt Si AutomateIT https://play.google.com/store/apps/details?id=AutomateIt.mainPackage Dacă instalezi aplicațiile, pe net găsești trigger-e gata făcute, ori rogi pe cineva să-ți facă, sau faci tu. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  10. Văd că ți-am dat de lucru Cred că ar merge și cu sms. Adică într-un interval orar pe care să-l poți seta, când sună cineva care nu este într-un whitelist, să-i dea ocupat și să-i trimită un sms predefinit. Există tot felul de call blocker, dar nu am găsit niciunul care să aibă simultan și schedule, și blocare de apel, și sms, și whitelist. O chestie ciudata este și faptul că nu primesc email când se postează în acest topic, deși setările par a fi corecte.
  11. Yesterday
  12. Din păcate exact aia face. Am încercat să dau un ringtone direct în canalul "call" dar eu îl aud în cască... Partenerul nu. Și apoi rămâne și rulează în fundal în ciclu infinit. Am reușit să-l opresc doar cu Reboot. Am găsit Mic Mute
  13. Si nu-ti dechide microfonul in alea 5 secunde? Ca poate tocmai atunci il injur pe apelant
  14. În freză nu. La oo. "- Bună ziua sunt D de la Oradea. E scump abonamentul dvs de 5 dolari. Nu am NIMIC în el... La cartela preplătită dați mii... - Vă propun oferta de 7 dolari cu... - Dvs. înțelegeți limba română? E scump 5. Îmi oferiți 7. Vă rog să închideți telefonul și să mă sune un șef al dvs. 10 minute. - Dl. D, de la VDF vă sun. Vă dau 2,70 e bine. Am văzut că vorbiti 27 minute pe lună. Vă dau 170... - Perfect, dar dacă tot îmi dați 2,70 îmi dați pentru ambele numere. - Ce număr? - 07.... - Ok." Așa tata are 2.7 euro, că s-a "rotunjit" iar eu am reziliat după o vreme. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  15. DTTR

Off Topic V3

Eu am făcut screenshot, să n-am discuții la proces. Cartela vine pe curier... Sau alegi un punct Digi de unde o iei. Eu am ales punct pentru că vreau să și reziliez un număr. Pe care îl am de... 15-18 ani. Numărul. Nu abonamentul. Că mi-am tras număr personalizat. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  16. Eu îs client platinum, adică de când dădea conex cutii de bere și desfăcător de capace moka la abonament. De 4 ani nu mai plătesc nici un abonament la ei, folosind miile de puncte acumulate cu raiffeisen Vodafone. De anul trecut îl tot țin în stand-by pentru că nu mă mai sună nimeni pe el (având digi nr principal) și folosesc doar netul și aplicația aia de rahat și jocul, la fel de rahat. Voi ce mă sfătuiți? Să rămân client fidel sau să le dau în freză? Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  17. Care v-ati mai prelungit abonamentele de curand? Ce mai ofera Vodafone, in afara de servicii dezamagitoare? [emoji23]A venit vremea sa prelungesc si eu abonamentele si eram curios ce abonamente mai ofera la retentie. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
  18. Sp1tfire

Off Topic V3

Cu Digi m-am intepat si eu la oferta. Nu specificau ca reducerea se aplica doar pentru clientii noi. A doua zi a aparut ca prin magie steluta care mentiona asta. N-am avut timp sa ma ocup de ei, eram prea ocupat sa ma bat cu booking-ul pentru refund. Dupa 2 luni, i-am infrant si mi-am recuperat banii pe excursia esuata din cauza covid. Nu mai rezerv in veci cu panaramele astea de la booking excursii fara anulare gratuita. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
  19. Zvonul cu urmatorul iPhone fara charger la pachet m-a lasat rece. Cum sa spui ca faci asta ca sa protejezi mediul cand este evident ca vrei sa platim extra? Am o idee stupida: cum ar fi sa nu mai lansezi 3 modele in fiecare an (care au schimbari infime fata de anul trecut), in schimb sa lansezi un model odata la 3 sau 5 ani care chiar sa merite banii. Sa vezi ce fericita va fi planeta atunci. Mizerabila companie...
  20. Last week
  21. Deci. Tasker fără root. Am reușit să fac: În intervalul orar - dacă intră apeluri Se răspunde automat - Stă 5 secunde - Se închide automat O să văd cum pot pune câteva numere acceptate. O să văd cum pun apelul pe "mute". O să văd dacă pot rula un mp3 având canalul de rulare "Call" Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  22. DTTR

Off Topic V3

din categoria "azzi minzzit poporool cu televizorool". azi: teleportarea DIGI. ca urmare a unei discutii cu operator call center: '6 luni gratis NUMAI la contract pe 24 luni. dar in prezentare NU stipuleaza NICAIERI acest lucru. am portat. o sa vad... si daca nu imi dau moka... 6 luni la perioada contractuala de 12 luni ii dau la cremenal.
  23. Ideea este că am citit în reviewurile acestui soft, sau chiar în Help, că Gogu interzice prin design "răspunsul automat" și de aceea s-a implementat faza cu "mufa". Pentru că mufa implică existența unui dispozitiv conectat care permite așadar să "răspunzi la telefon". Deci dacă Gogu nu dă voie. Nu dă. Poate o să scot G3 de la naftalină și o să văd cu Tasker... Dar acolo e musai Root. Vezi ce zice Xda pe forumul Tasker. Dar de pe un PC că de pe telefon este criminal Xda. Eu nu găsesc nimic. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  24. Da, Dodo, o găsisem, doar că nu mi se potrivește din mai multe motive. Primul ar fi că note 10 plus nu mai are găurică pentru mufă din aia. Am doar usb c, dar probabil că s-ar putea face același lucru acolo. În plus, cum aș fi stat cu un Jack înfipt într-un telefon care este folosit mereu? Apoi, eu am pe telefon 2 simuri, unul cu număr personal, pe care-l știe doar familia și al doilea e numărul de serviciu. În prezent, am un soft care intre ora 18 și ora 9 a doua zi, dă ton de ocupat oricui mă sună, pe ambele cartele, dacă nu se află într-un whitelist. Aș fi vrut să nu mai dea ton de ocupat, ci să-i gângurească sunătorului un mesaj vocal, pentru că-i apucă pe unii sunatul și sună de nenumărate ori. Probabil încearcă din nou, crezând că vorbesc la telefon. Acum, eu chiar nu înțeleg cum de planeta nu a simțit nevoia unui astfel de soft. Adică, pleacă omul de la muncă la ora 5, i se activează automat softul vieții și everybody happy. La fel m-am chinuit și cu un manager de sim-uri, pentru că onor Samsung, nu s-a gândit că omul poate vrea să își oprească o cartelă în mod automat, după o anumită oră. Îmi pare rău doar că munca asta mi-a mâncat viața cu totul, că dacă aveam timp, mă apucam eu de făcut softuri.
  25. #truethat Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  26. Pai alea resigilate au fost vandute initial la pretul neredus 😀
  27. O scurtă căutare... https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yukhlin.answeringmachine Tu, fiind artist în electronică, îți faci un adaptor. Găsești la secțiunea HELP. Rusul zice că merge programul cu ACEL adaptor. Dacă merge, îi dai apoi pe versiunea Expert 44 de lei. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use