Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Yesterday
  3. A venit 3axl ieri. A fost pt prima data cand am setat un telefon prin cablu. In timpul configurarii am avut o opțiune sa folosesc Keep, to-do si inca o chestie. Nu reusesc sa-mi aduc aminte unde este localizat Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  4. Yeap! Nu credeam sa vad o femeie pasionata de Android pur, ele prefera briz-brizuri in general. [emoji23] Sa vad daca gasesc pe cineva sa cedeze Pixelul pe un Huawei. Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  5. Viermele... [emoji1787] Trimis de pe al meu HD1913 folosind Tapatalk
  6. Din lipsa 4g-ului si a fingerprintului nu ti l-as recomanda, in rest, e un telefon de exceptie, cum se misca, cum se vede, e incredibil....si ce poze face. Pana la 6XL sau 7XL nu ma mai gandesc la altceva, nu mai regret deloc ca l-am luat si ca nu am luat Oneplus-ul, cred ca experienta pe care ti-o da Androidul pur nu o mai gasesti pe altceva. Sotia si-a luat un Huawei P30, care arata superb, merge super, face poze la fel de bune, eee, si cu toate astea ar vrea sa il vand si sa-i iau un Pixel 3XL, 4, 4XL. Zice ca nu se poate obisnui cu sistemul de operare de la Huawei. Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  7. Bun. E cum na așteptam. La mine ar fi 2 aplicații bancare care ar suferi in lipsa senzorului de amprentă: ING și BCR (Georgica, săracul [emoji16]). In fine... Daca eram la 2XL poate făceam pasul dar de la 3 XL nu mi s-a părut deloc că ar fi cazul. Mai vedem la anul... Deși.... La cum se mișcă lucrurile cred că mai trag de "Trixel" [emoji16] Doar nevoia de 5G m-ar putea face sa mă răzgândesc (dar asta exclude 4 XL-ul oricum). Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
  8. Last week
  9. La mulți ani sănătoși și frumoși zburatorule! [emoji482] Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  10. Și el să trăiască! [emoji846] La mulți ani! Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  11. La mulți ani@sp1tfire !!! Sent from my iPad using Tapatalk
  12. Mulțumesc frumos Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  13. La mulți anii fericiți! Sent from my SM-N976B using Tapatalk
  14. Nu iau. Nu ai văzut cum se fărâmă? Am postat pe grup. [emoji16] Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  15. Pai pozele nu mint, te-am vazut in poze si am ghicit[emoji28].Cand iti iei Poco? (Zic si eu ca ar fi frumos ca si cadou de ziua ta). Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  16. Senzorul de amprenta imi lipseste. Are el face unlock, dar asta e cam ciudat, face niste faze aiurea. Am iesit aseara pe la ora 22 afara, intuneric bezna si mergea instant in lumina aia, azi dimineata l-au gasit dracii, la lumina zilei nu mai mergea, asta in conditiile in carela setari te pune sa intorci capul in toate directiile. E naspa la cardul ING ca tre sa bag parola de fiecare data cand accesez aplicatia, asta nestiind de logare cu face lock. In schimb Revolut-ul merge fara probleme. Cam asa stau lucrurile cu senzorii, in rest numai de bine, parca deschide aplicatiile inainte sa atingi ecranul, asa e de iute. Camera super, nu mare diferenta fata de 2XL, aproape insesizabila, display de calitate premium, asta chiar e super. Batefia ca si la Pixel 2XL, nu straluceste dar nici nu se face de ras, merge de dimineata pana seara la cum il folosesc eu. Am 3 ore dr utilizare si mai am 30%, deci ar mai duce o ora, o ora jumate. Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  17. Mulțumesc frumos! Cum de ai ghicit vârsta? Chiar atât am făcut! [emoji14] Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  18. La multi b(ani)! Multa sanatate! 35 de ani? [emoji28] Frumoasa varsta Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  19. Mulțumesc frumos Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  20. Să trăiască! La multi ani! Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  21. Mulțumesc frumos! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  22. Reduceri bune la Carfui! Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  23. @Katabxp : Să-l stăpânești sănătos. Și... Să ne spui cum te obișnuiești fara senzorul de amprentă. Pentru că în rest telefonul nu ar trebui să aibă slăbiciuni (de baterie nu zic nimic că nici la 3XL nu sunt mândru de ea [emoji16]). Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
  24. La mulți ani@nick5roo !!! Sent from my iPad using Tapatalk
  25. 649 CAD. Dar nu este 3XL, este 3aXL. Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  26. La ce pret ai gasit P3XL? A mea s-a grabit si a luat un Huawei P30, i-a placut mult designul, ca meniu nu o prea incanta, are si ea cativa ani in care a avut Nexus5, 5x, 6p, Pixel si Pixel 2XL si s-a obisnuit cu Android clean. Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use