Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Last week
  2. Bine! Știi cum să dai de mine. Să ai grijă la condiții de declanșare a taskurilor și mare mare atenție în taskuri la variabile. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  3. Chiar e tare Tasker. Îmi amintesc că acum mulți ani l-am cumpărat, dacă-mi amintesc bine, cred tot din "cauza" ta, dar apoi am uitat de el până acum. M-am uitat nițel prin el și chiar e spectaculos, poți face orice. Așa încât, o să încerc să-l învăț, pentru că dincolo de ce am eu nevoie acum, e clar că se pot face mult mai multe lucruri și e păcat să nu știm cum. Sent from my SM-N975F using Tapatalk
  4. Și eu aștept vreo ofertă bună cu telefon, sau vreun telefon midrange gratis așa cum am primit ultimele dati... Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
  5. Admitere online..sectiunea "Etnie". Sent from my SM-N9600 using Tapatalk
  6. Eu inca le plătesc tribut 29 lei pe lună, fara nici un cost suplimentar, date nu știu sunt peste cat consum, minute la fel, pe partea de voce nu au probleme inca, pe partea de date sunt momente când 3G e mai ok decat 4G+, pe partea de roaming nu am avut probleme inca niciodata, rețelele partenere sunt mai darnice ca ei...nu au volte și nici woifi, pe telefoane majoritate , nu voi folosi prea curant cele 3 terminale pe care au ei functionale acele servicii: ceva modele de Samsung, Huawei, Apple . Am volte și 5G , woifi pe Digi , care-l folosesc din ce in ce mai des, la 2.74 euro no comment... Sent from my Mi 10 using Tapatalk
  7. Eu de ceva ani, de când onor Vodafone a făcut pipi pe mine în mai multe feluri, am trecut la Telekom. Am abonamente de 5 euro cu absolut tot nelimitat în România și nu știu câte sute de minute în spațiul economic european. Și dacă-mi amintesc corect, și ceva net în același spațiu. Eu când aud un nene de la orice operator că-mi dă nu știu câte minute, giga, sms, îmi vine să-l iau de gât prin telefon, pentru că urăsc să fiu limitat în vreun fel. Ori nelimitat, ori deloc. Și am mai luat și telefoane în rate de la ei. Mai mult, abonamentele mele sunt cu termen 1 lună, adică pot renunța la ele oricând. Și la 28 lei un abonament, am luat mai multe, ca să fie. Nu m-aș mai duce la Vodafone nici dacă m-ar plăti ei. Sent from my SM-N975F using Tapatalk
  8. Lamuțean la tuturor care se numesc Usa, Sua sau Emerika! #fieca Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  9. La mulți ani! Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  10. Ok. Tot telefonic. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  11. Mai întâi vreau să încerc să înțeleg și eu softul și pentru asta am nevoie de ceva timp. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  12. Am pregătit un punct de plecare de unde putem să dezvoltăm. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  13. Thanks! Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  14. Îți instalezi (dacă merge pe telefonul de 1000 coco) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.quicksupport.market Și într-o dupămasă te rezolv live. Și... Sa nu uiți de Tasker. Cred că este o versiune de 7 zile direct pe site. O pui numai când ne apucăm. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  15. E clar, trebuie să-mi găsesc timp să mă apuc de el. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  16. Bine că sunteți voi eSperți. Numa telefoane în română și... Aplicații neinstalbile. Deci să revenim. Cu Tasker se poate face faza cu SMS... Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  17. Aoleu, deja m-am enervat. Am dat o mie de euro ca să vină Dodo cu trotineta aia de la unii care știu să facă doar walkie-talkie? Mor, nu altceva! [emoji23][emoji23][emoji23] Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  18. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Dacă moto e rachetă, al meu e navă spațială! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  19. El crede ca daca si-a luat Motorola are telefon american.
  20. Android curat. Nu făcături. Cu Amoled, cu cititor amprentă în ecran, peste 6 ore SOT. 3 camere reale. Stabilizare optică. 128Gb stocare. Moto gestures... Rachetă! #nukavoipetărzi Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  21. Măi Dodo, dar tu ce rachetă americană ai? Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  22. La mulți ani !!! Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
  23. Multumesc, sa fim cu to(n)tii sanatosi! 🍺
  24. Posibil în schimb să nu (mai) funcționeze. Nu pot să adaug membrii la grup. Și... Într-adevăr secțiunea de "versiune plătită" duce la o pagină inexistentă. Deci Tasker. În 15 minute îl faci rachetă. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  25. Da, bine. Iar tu cu limba și cine mai știe ce țară ți-ai pus.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use