Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

1. Today
  2. Currently, social networks are developing strongly, applications appear constantly. But I have yet to find an application that can share original quality video, almost all loss of quality. It is a headache to search forever and not see, I use Android operating system, if anyone knows the application that I am looking for, tell me, thank you.
  3. Yesterday
  4. Am înţeles că aţi fost deranjaţi de limbajul ce m-ar caracteriza ca individ gregar. Îmi cer scuze pentru expresie. În zona mea nu e cu acea conotaţie trivială. Voi fi mai atent cu limbajul şi parcimonios cu expresiile. Îmi place ideea OPPO cu ecran rulabil. BOE mai făcea din astea. Vis-a-vis de tombolă... Ai dreptul de consumator ca să ai la vedere informaţii pentru a nu fi surprize ulterioare. Tombola ,,te scoate din casa ta sigură. Te trezeşti cu invadarea propriei tale vieţi personale. Au fost procese cu privire la protejarea imaginii şi a vieţii private. Pentru că tot suntem
  5. Last week
  6. Noaptea mintii de Boris Pasternak Rusia: Elevi acuzați de terorism după ce ar fi plănuit să arunce în aer o clădire din Minecraft
  7. DTTR

Off Topic V3

Da! Se șterge tot. Am dat reset din recovery (cel original nu Custom Recovery). Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  8. DTTR

Funny stuff

Huh? Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
  9. DTTR

Off Topic V3

Nu. Softul dedicat al camerei funcționează mult mai bine pe telefoane decât pe pc. Infinit mai bine. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  10. Innoxius

Off Topic V3

Dar ce cu ce ai gresit asa de rau de trebuie sa faci editare video pe telefon? Ai pierdut un pariu? 😊
  11. DTTR

Off Topic V3

Vând Mi Mix 3. Nu este suficient de puternic pentru editare video 4K Deci reiau căutarea. Nu ți-a rămas mic la careva un iPhone de la 8 în sus sau un Snapdragon mai puternic decât 845? Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  12. DTTR

Off Topic V3

După o zi de Mix3 E fain să ai ecran fără găuri (exceptând sticla crăpată). Și selfie camera este interesantă. L-am cumpărat pentru procesare video de pe Insta360 One R și... Își face treaba cu brio. Nu știu dacă să-l rootez și să-i pun un custom ROM sau să o mai "frig" așa cu el. Are 10... Dar are și un milion de programe nesolicitate. Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
  13. Mersi ! Nu am abonament 5G , dar optiunea este activata .
  14. Greuceanu

Bancuri

Știți de ce Dragnea are în casă numai gresie în toate camerele? Pentru că îi e frică de parchet. Trimis de pe Galaxy Note8
  15. DTTR

Off Topic V3

La LG nu se atinge decât de directoarele "sistem" La Moto rade tot. Ideea este că am scris ore Xiaomi vreo 32Gb de filmări pe care apoi le-am procesat. Încă vreo 8Gb. Și mi-e lene acum să salvez pe Laptop. Dar în același timp vreau să refreshuiesc. Că n-am fost atent la configurarea inițială, făcută azi la 13... Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  16. Sa-l stăpânești sănătos și fără incidente Îți merge 5G? Sent from my iPad using Tapatalk
  17. Feri

Off Topic V3

Nu știu cum e Siaomi, dar la OnePlus știu ca era o opțiune de a nu șterge pozele sau ceva de genul... Oricum pt siguranța, copiam totul pe PC, apoi după reset le copiam din nou pe telefon. Sent from my iPad using Tapatalk
  18. DTTR

Off Topic V3

No. Am avut nevoie de Snapdragon așa că am Xiaomit Vreau să știu dacă dacă reset to factory default îmi șterge tot de pe stocarea internă. Vreți și voi să știți asta? Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
  19. Eu nu mai folosesc tapatalk. In alta ordine de idei , cum altii au vazut de pe alt forum , am trecut la OnePlus 8T ... de 3 zile il folosesc si e foarte ok Imi pare rau ca nu am facut trecerea de mai mult timp ... recomand oricarui utilizator de Pixel/Nexus.
  20. Nu cunoșteam această aplicație înainte de azi, o voi testa. Vă mulțumesc pentru partajarea. SHAREit MX Player
  21. Earlier
  22. Greuceanu

Bancuri

Un tip intră într-o farmacie și cere în grabă farmacistei: -Un prezervativ, vă rog! Aceasta, cu o privire nedumerită întreabă: - Numai unul doriți? - Da, încerc să mă las. Trimis de pe Galaxy Note8
  23. nick5roo

Off Topic V3

Problema e că eu nu mai primesc notificări pe tapatalk și nici posturile nu mai apar! A murit și tapatalk?
  24. Probleme cu tapatalk? Nu mai primesc notificări de pe forum, și nici mesajele nu apar.! Și la voi la fel?
  25. S-ar parea ca e de la bootloader daca la voi merge. Are cineva Revolut in GPay si sa aiba bootloaderul deblocat? Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  26. Eu ieri seară l-am adăugat. Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S20 Plus 5G
  27. Ieri nu a mers Visa virtual, acum l-a acceptat.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use