Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Greuceanu

Off Topic V3

Și mie îmi place diesel. Actorul Vin Diesel. [emoji16] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  3. nick5roo

Off Topic V3

Eu așa ceva am, se prinde la grilă, ține telefonul rece, l-am luat la ofertă, acum e cam scump. https://www.pcgarage.ro/suport-gsm/m-life/universal-grilaj-auto-portocaliu/ ONEPLUS A3003
  4. Innoxius

Off Topic V3

Vezi? Diesel. Asta ie. Pentru suport vezi iOttie.
  5. DTTR

Off Topic V3

Sau totul prin BT. Asta ȘTIU că merge. Adică dau muzica stream de pe telefon. În același timp rulează Maps. În același timp aduce datele pentru MyCitroen. În același timp se încălzește până la 70 grade Celsius. Caut suport auto cu braț telescopic, pentru a putea așeza telefonul în o zonă cu flux de aer condiționat. Am unul... Dar ventuza e slabă și se dezlipește. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  6. Mihai

Off Topic V3

Partea asta e o limitate a Android-ului, nu va trimite în vechi două surse audio în același timp (muzică+indicații). E o problemă știută în AOSP, care s-a transferat în Android-ul tuturor producătorilor care vând telefoane cu Android. Soluția cu muzică prin FM și indicații prin BT e singura care te-ar putea ajuta.
  7. danmerezeanu

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Nu o pun pentru că nu am de ce. Nu ar face nimic în plus față de aplicația de camera de pe 3/3XL ca doar e portata din ea [emoji16] Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
  8. Lesbianu

Nu bag bre, 90% din 'clientii' de-acolo sunt copchii cuminti, 100% stock cu bootloader blocat. Deh, asa este cand vii de pe Samsung, Huawei, iPhone... Bine macar ca-s multumiti de jucarii, chit ca au A in denumire.
  9. nick5roo

https://www.xda-developers.com/google-pixel-3a-xl-twrp/ Twrp pentru alea mici de la Pixel 3. Răzvan tu ești mai activ, bagă pe forum, mie mi-e lene! ONEPLUS A3003
  10. Interesant.. nu am incercat inca https://android.gadgethacks.com/how-to/stop-any-android-app-from-stealing-your-data-0201473/ Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  11. Am inteles. Ma bagase Dan in ceata cand a zis ca nu pune camera P3 pe Pixel 3XL. Probabil ca o tine si de hw, ca daca nu merge pe Pix si Pix2.. Mai incerc dupa ce pun Q pe curat. Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  12. dr_junior1980

In teorie da , Google Camera e aceeasi aplicatie si pe Pixel 2 si 3 , doar ca diferita in functie de limitarile hardware ale telefoanelor. Noi aici discutam de versiunea modata a Google Camera ce e compatibila doar cu Pixel 3 si portata pe telefoanele inferioare. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  13. Lesbianu

Initial a adus pe Pixelii vechi ceea ce a fost lansat doar pe 3/3XL. Cum am spus si s-a repetat, in momentul de fata, indiferent de model, toti Pixelii au cam aceleasi setari si optiuni in camera stock. Camera P3 s-ar putea sa mai aiba niste tweak-uri in setari, dar fara legatura cu Pixel 3/3XL, ci pur si simplu pentru ca este o aplicatie modata. Pui bifa la extra-optiuni, scoti bifa, testezi... Uneori ajuta, sau dimpotriva, strica!
  14. Camera P3 nu este aceeasi si pe Pixel 3XL? Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  15. dr_junior1980

Eu nu prea fac poze ... Am instalat CameraP3 , imediat dupa lansarea P3 , dar dupa ce au facut update la Google Camera si au introdus destul de multe functii de la CameraP3 nu am mai folosit-o... Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  16. DTTR

Off Topic V3

Am analizat. Nu știu ce să zic. Eu am nevoie să am telefonul conectat la mașină pentru informații... Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  17. mariuscal1n

[emoji16][emoji869] Trimis de pe al meu Pixel 2 XL folosind Tapatalk
  18. nick5roo

700 vs 4000 euro, scor = egalitate Deci merită! ONEPLUS A3003
  19. mariuscal1n

Poți sa ne scutești și sa ne dai verdictul? Nu ca nu l'am ști [emoji16] Trimis de pe al meu Pixel 2 XL folosind Tapatalk
  20. nick5roo

Lung, plictisitor, comic, comparație între o cameră foto profesională și Pixel ONEPLUS A3003
  21. danmerezeanu

Eu zic ca nu e o conspiratie. Probabil nu raspund pentru ca nu folosesc Camera P3 sau poate nu au DP5 pe 2 XL (cred ca suntem din ce in ce mai putini noi astia pe care ii roade "viermele" - iar Google ajuta la asta prin faptul ca incet, incet ajunge sa adere tot mai mult la filozofia Apple si ne blocheaza accesul la telefon - securitatea si utilizatorii obisnuiti castiga ) . Exact asta e motivul pentru care eu nu pot ajuta cu Camera P3 pe DP5: am DP5 dar doar pe 3 XL (cum ziceam, ar fi si culmea sa pun Camera P3 pe el si oricum nu ar fi pe 2 XL); pe 2 XL, am pus Camera P3 dar nu are ínstalas DP5 (decizia fiica-mii care a zis ca ea nu isi bate capul cu beta-uri asa ca m-a fortat sa revin la Pie cand I-am "pasat" telefonul - alt caz de utilizator normal, nu? Clar suntem in minoritate noi astia "agitatii". O tempora....)
  22. Yesterday
  23. nick5roo

Off Topic V3

Tot, toate instrucțiunile din telefon la carkit se transmit prin Bluetooth, iar de la carkit la mașină prin FM. ONEPLUS A3003
  24. DTTR

Off Topic V3

Deci muzica o trimite pe FM și restul interacțiunilor pe BT? Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  25. nick5roo

OnePlus 7 & 7 Pro - Discutii generale

Așa a fost dintotdeauna de când a apărut oneplus. Problema e că înainte nu se făcea tantam în fiecare săptămână, pentru că se știa că update era săptămânal! ONEPLUS A3003
  26. nick5roo

Off Topic V3

found a very interesting goods in Gearbest:Alfawise QC3.0 Bluetooth 4.2 FM Transmitter Dual USB Ports Car Charger - Silver QC https://gearbest.app.link/VOGCzxPtmY Este link copiat din aplicația Gearbest ONEPLUS A3003
  27. pascaleandrei

Off Topic V3

Aici ai si tu dreptate. Eu doar am zis ca nu e bine sa te iei dupa titlurile astea cu motorul sau mașină anului, ci sa astepti sa treaca timpul si sa citesti ce spun posesorii. Ecoboost e un motor bun, dar putin chinuit, mai ales versiunea cu 150 cai. Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use