Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ce mai descoperă omul prin telefon. Aștept să se trezească lumea, să văd dacă funcționează. Tot cu acel Activity Launcher
  3. Update la 10.0.3 pentru Oneplus 7 Pro prin Oxigen Updater. Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  4. Today
  5. Salut! Am avut până curând un telefon fix Nu mai am și rezilierea contractului nu m-a lăsat plin de regrete. știu că a mai cerut țara asta telefoane fixe cu anumite kestii (doresc detalii - poate știți voi), și dacă telefonia fixă mai are viitor. Ce telefoane (phablet-uri) de 7-8Inch ori chiar mai mari (spre 10 in - citez de la voi - telefon extraEcran) mai bune se găsesc?
  6. Plus că mă cheamă duminică seara, ei închizând la 15:00
  7. Explorer 55 a fost 50 lei la eMAG. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  8. Plantronics Explorer 50 https://www.mobiledirect.ro/casca-bluetooth-plantronics-explorer-50_iu2z2y2t2x2.html?gclid=Cj0KCQiA_rfvBRCPARIsANlV66PvEfPDQcMem1yXtojgkvwq_i0niEArIQ6LdpJZ30q3Ruc3EjQcMZkaAg64EALw_wcB Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  9. Salut, as vrea sa le cumpar parintilor cate un telefon de Craciun si ma gandeam la Huawei P Smart (2019). Este o alegere buna sau poti sa-mi recomanzi altceva la maxim 700lei. Mersi si bafta in tot ce faci!
  10. Stai liniștit, multe colete livrate prin poștă de la eMAG comandate de mine, sunt ridicate și seara sau a doua zi primesc mesajul că pot ridica coletul! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  11. Yesterday
  12. S10+, primele două cu night mode. Niciuna nu e editată, inafara de faptul ca ultima e cropuită. Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk
  13. La Emag marfa ajunge după ce o ridici. Milioanele băgate anual în servere își arată utilitatea.
  14. Mi-am comandat si celebrul incarcator de masina de la OnePlus. Am mai avut niste puncte asa ca am dat pe ea 10 Euro+10 Euro transportul. Daca alegeam varianta prin Posta ma costa 7 Euro si imi ajungea in 15-18 zile. Comanda l-am facut joi seara si l-am primit astazi dimineata. Daca il comandam joi la amiaza, vineri il aveam deja. L-am si testat azi un pic si chiar incarca rapid. Multumit de achizitie. https://www.oneplus.com/ro/product/oneplus-warp-charge-30-car-charger
  15. Last week
  16. Joom e și mai penal. Au cumpărat fraierii stick USB 2Tb la 20 lei! E plin și olx de petardele alea cu capacitate reala de max 8 gb care după doo scrieri îl arunci. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  17. Din cauza asta nu suport site-ul ala.. Bine motivul principal este ca pun preturile alea incredibil de mari ... Redus de la 2000 lei , de la 4000 lei ... Pleaca ma de aici ... Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  18. La wish aveți grija la descrierea produsului vândut. La prețul ăla să nu primești husa telefonului Eu prima data am pățit-o pe wish cu-o pereche de ochelari VR, zic OAU 5 lei! Comand și ce primesc... Doar o telecomanda bluștuț micuță cu doo butoane. Mă uit mai atent la descrierea produsului și într-adevăr, prețul era pentru telecomanda, unde scria foarte mic și incoerent tradus. Dar poza mare principala era cu ochelari. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  19. Mi se par mai scumpe pe aliexpres si nici nu au asa multe. Legat de wish nu stiu sa-ti spun decat ca am comandat niste maruntisuti, cam 100 lei, folii pt ecran, un wireless charging de iPhone, niste cabluri, etc. M-au anuntat de la Posta sa trec luni dupa 12 ca am un colet, am intrebat ce e si mi-au spus ca ei cred ca e un pachet din China. Daca e de la wish chiar s-au miscat repede, e comanda facuta de exact 10 zile lucratoare si la doua zile am primit mail ca a fost expediat coletul. Astept sa trec luni pe la Posta sa vad ce e cu el. Daca primesc ce trebuie data viitoare imi comand niste huse pt scaunele auto si poate un Phone din ala. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  20. Si eu as vrea la pretul ala pentru ca am o cartela de Vodafone cu mult internet si nu am un telefon performant sa o testez . Poate gasim niste review-uri pe undeva ... LE : de pe wish nu comand , mi se par niste "tepari" , ai ceva link-uri de aliexpress ? Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  21. Pai Xiaomi sunt chiar tari. Uita-te pe aliexpres sau wish sa vezi telefoane facute de chinezi, unele copii, altele no name, de la 100 lei in sus cu display-uri de 6", rezolutii quad hd, 8GB RAM,, senzori amprente in display, fara margini,CPU 10 core, 128GB stocare, etc. In poze chiar arata super premium. Ma bate gandul chiar sa comand unul de 300 lei doar sa vad ce e de el...aaa, au Android 9 pe ele. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  22. Am fost azi in reprezentanta Xiaomi din MegaMall si am pus mana pe cateva "chinezarii deastea" ... Sunt foarte tari ... Se simt premium ... Materiale de top , executie de top ... Nice ... Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  23. Chinezii , huaaa https://www.go4it.ro/business/huawei-nu-va-mai-folosi-tehnologie-americana-in-produsele-sale.-da-autoritatile-sua-in-judecata-18642729/ Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  24. Ce uameni ăștia de la Google, nu vrea să lase și pe alții! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  25. Multumesc! Acum am văzut mesajele. [emoji16] Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk
  26. Banuiesc ca inca nu a ajuns pe serverele destinate provinciei Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  27. Din mirror l-am putut instala,ca din linkul oficial imi zice ca nu se poate instala, ca sunt de la tara si la tara de unde sunt eu nu e disponibil. Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  28. https://www.androidpolice.com/2019/12/05/google-recorder-pixel-2-pixel-3-download/ Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  29. Poate il vrea cineva de pe aici ... Eu ii mai dau husa jos , o mai pun la loc sa nu ma plictisesc de el Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use