Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Ce sunt cu notificările astea? Că mă dispera... Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
  3. Last week
  4. Salut Alex. Citind stirea despre lansarea doar in China a lui Xiaomi Mi 10 Ultra crezi ca e pe cale sa se produca o ruptura majora intre piata chine si cea globala in zona smartphone-urilor?
  5. nick5roo

Off Topic V3

Felicitări! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  6. strainul

Off Topic V3

Va salut cu drag Comunitatea Mobilissimo, si cu emotii vechi si noi. Am revenit sa multumesc comunitatii mobilissimo pentru sprijinul pe care mi l-a acordat in urma cu cativa ani cand familia mea era intr-o cumpana grea. A contat, foarte mult a contat gestul vostru, a fost o ca o mana care te trage la suprafata din apa involburata, ca un umar puternic pe care te sprijini cand nu te mai tin picioarele. Baiatul meu a crescut mare, are jobul lui unde e apreciat si are ambitii pe masura, fata mea si-a exploatat la maxim talentul de desenator trecand de la portretele din creion realizate pe coli A4 la web & graphic design, si o face cu succes alaturi de ginerele meu. Sper ca in viitorul apropiat sa devin Bunic, Administrator de Nepoti (joc de cuvinte, in semn de multumire Administratorului de Bloc @Innoxius de aici din comunitate pentru sprijinul acordat). Multumiri speciale si domnului @Mihai din Galati, pe care am avut onoarea sa-l cunosc personal atunci cand a venit special din Galati cu domnul Emil sa imi ajute familia. Va prezint doar una dintre realizarile in web design ale fetei si ginerelui meu, unul dintre site-urile web realizat pentru o companie de transport la care eu sunt dispecer. Mai are inca o pasiune fata mea, streamul pe twich , o puteti vedea cateva zeci de secunde aici: Le multumesc tuturor celor care s-au implicat atunci, e o lista mare de mebri din comunitatea mobilissimo a domnului @Szilárd-Ervin Szőgyényi caruia ii multumesc de asemenea. www.eturtrans.com
  7. Da , de aplicatii nu imi fac probleme , imi era lene sa fac back-up la SMS si apeluri.
  8. Nu pierzi nimic, stai liniștit! Și dacă pierzi ce? Le pui din nou[emoji23][emoji23][emoji23] Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  9. Daca instalez prin programul beta de inregistrare - OTA , instaleaza peste programe si tot ce am pe telefon sau imi da wipe ? Stiam ca nu dar vreau sa ma asigur... Mersi !
  10. Innoxius

Off Topic V3

Momentul ala cand vinzi apartament cu 2 camere in Timisoara si cumperi tot cu 2 camere, langa Milano. Cu 2.000 euro mai ieftin.
  11. Salutare Alex, Care dintr-e cele 2 metode de a aduce un Samsung Galaxy S10 la valorile implicite din fabrică este mai bună,eficientă,sigură; 1 Mergând în setări, deconectândumă de la contul google, și dezactivând funcția de backup, și apoi selectând resetarea la setările din fabrică; 2 S-au merg în recovery, și selectez wipp data factory reset
  12. Earlier
  13. DTTR

Off Topic V3

Come on Ronnie! Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  14. Îmi cer scuze, Era o întrebare urgentă pentru Alex și din grabă am greșit destinatarul, am încurcat borcanele; îmi cer scuze încă o dată

15. Mihai

Off Topic V3

Ce mic pare acum. Pe atunci era considerat mare. Arată bine pentru un telefon atât de vechi și de popular.
  16. DP3 disponibil! https://developer.android.com/preview/download
  17. N-am urmarit. Pentru ca as fi dorit sa ma uit la un DVD in timpul zborului. Dar Microsoft vrea bani si pentru asta:
  18. Care aveti home automation, ce sisteme folositi si ce recomandati? Sent from my Pixel XL using Tapatalk
  19. https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10123&idPhone2=10289
  20. Practic, e nou și totuși atât de vechi încât postez la "offtopic" un smartphone pe un forum de smartphone-uri. 😂😂 Sony a6300 + Sigma 30mm f1.4 dacă întreabă cineva
  21. Pune întrebarea aici http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/5865-mobicast/page/84/&tab=comments#comment-157199 Unde întrebi tu, nu-ți răspunde nimeni. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  22. Salut Alex, Trebuie să-mi i-au un smart-phon nou, și nu știu ce să aleg dintr-e Galaxy S10 s-au Galaxy A71 care ar fi mai bun?, mă interesează performanța, camera, care stă mai bine pe partea de multi-media, care dintr-e ele rezistă mai mult la testul timpului; Mulțumesc, mai ajuta super mult.
  23. Mihai

Off Topic V3

HTC HD2 a avut două variante. Cea din State avea mai mult spațiu intern, nu Ram https://m.gsmarena.com/t_mobile_hd2-3228.php și era mai rară. Oricum, dacă mai merge bine e un telefon super bun. Cred că a ajuns să ruleze chiar și Android 9, deși în condiții speciale (sau Android 8). Am modat acel telefon cât de mult am putut. De la el am trecut la primul smartphone cu Android nativ, HTC Evo 3D, or care îl mai am încă. Sent from my HD1913 using Tapatalk
  24. Sincer nu știam că există diferențe de RAM între versiuni. N-am stat prea mult pe gânduri când l-am cumpărat. M-a atras mult pe vremuri interfața Sense (parcă) de la HTC cu care m-am apucat să mă joc pe Windows Mobile atunci. Defapt in 2009 nici nu cred că aveam smartphone. Încă mă luptam cu Sony Ericsson, cu patch-uri, mod-uri, teme flash, etc.
  25. Mihai

Off Topic V3

T-Mobile? Ai luat varianta cu mai mult RAM, bravo. A fost primul meu smartphone.
  26. La multi ani! Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use