Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. E clar, trebuie să-mi găsesc timp să mă apuc de el. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  3. Bine că sunteți voi eSperți. Numa telefoane în română și... Aplicații neinstalbile. Deci să revenim. Cu Tasker se poate face faza cu SMS... Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  4. Aoleu, deja m-am enervat. Am dat o mie de euro ca să vină Dodo cu trotineta aia de la unii care știu să facă doar walkie-talkie? Mor, nu altceva! [emoji23][emoji23][emoji23] Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  5. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Dacă moto e rachetă, al meu e navă spațială! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  6. El crede ca daca si-a luat Motorola are telefon american.
  7. Android curat. Nu făcături. Cu Amoled, cu cititor amprentă în ecran, peste 6 ore SOT. 3 camere reale. Stabilizare optică. 128Gb stocare. Moto gestures... Rachetă! #nukavoipetărzi Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  8. Măi Dodo, dar tu ce rachetă americană ai? Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  9. Today
  10. La mulți ani !!! Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
  11. Multumesc, sa fim cu to(n)tii sanatosi! 🍺
  12. Posibil în schimb să nu (mai) funcționeze. Nu pot să adaug membrii la grup. Și... Într-adevăr secțiunea de "versiune plătită" duce la o pagină inexistentă. Deci Tasker. În 15 minute îl faci rachetă. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  13. Da, bine. Iar tu cu limba și cine mai știe ce țară ți-ai pus.
  14. Aveți voi telefoane chinezești. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  15. Probabil nu este pentru țara noastră. Apkpure sau apk mirror Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  16. Ori e link-ul greșit, ori nu e ceva compatibil cu telefonul meu. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  17. Eu am găsit SMS responder cu schedule și tot ce vrei. Varianta light. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmnlab.autoresponder Oricum ce vrei tu cu SMS se face simplu în Tasker. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk 30 secunde Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  18. Trebuie să mă joc nițel prin setările lor. Cred că mai greu va fi cu schedule și triger acțiune în funcție de schedule și whitelist. Dar vedem, poate o să iasă ceva. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  19. Să urăm La mulți ani lui@Lesbianu Să trăiești! [emoji512][emoji1635][emoji481][emoji485] Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  20. Țin minte că în tinerețile mele, mă jucam cu aplicațiile astea! Încercam toate draciile. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  21. Thanks, o să mă uit prin ele. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  22. Bre, mi-am adus aminte de "doo" aplicații IFTTT https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt Si AutomateIT https://play.google.com/store/apps/details?id=AutomateIt.mainPackage Dacă instalezi aplicațiile, pe net găsești trigger-e gata făcute, ori rogi pe cineva să-ți facă, sau faci tu. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  23. Văd că ți-am dat de lucru Cred că ar merge și cu sms. Adică într-un interval orar pe care să-l poți seta, când sună cineva care nu este într-un whitelist, să-i dea ocupat și să-i trimită un sms predefinit. Există tot felul de call blocker, dar nu am găsit niciunul care să aibă simultan și schedule, și blocare de apel, și sms, și whitelist. O chestie ciudata este și faptul că nu primesc email când se postează în acest topic, deși setările par a fi corecte.
  24. Yesterday
  25. Din păcate exact aia face. Am încercat să dau un ringtone direct în canalul "call" dar eu îl aud în cască... Partenerul nu. Și apoi rămâne și rulează în fundal în ciclu infinit. Am reușit să-l opresc doar cu Reboot. Am găsit Mic Mute
  26. Si nu-ti dechide microfonul in alea 5 secunde? Ca poate tocmai atunci il injur pe apelant
  27. În freză nu. La oo. "- Bună ziua sunt D de la Oradea. E scump abonamentul dvs de 5 dolari. Nu am NIMIC în el... La cartela preplătită dați mii... - Vă propun oferta de 7 dolari cu... - Dvs. înțelegeți limba română? E scump 5. Îmi oferiți 7. Vă rog să închideți telefonul și să mă sune un șef al dvs. 10 minute. - Dl. D, de la VDF vă sun. Vă dau 2,70 e bine. Am văzut că vorbiti 27 minute pe lună. Vă dau 170... - Perfect, dar dacă tot îmi dați 2,70 îmi dați pentru ambele numere. - Ce număr? - 07.... - Ok." Așa tata are 2.7 euro, că s-a "rotunjit" iar eu am reziliat după o vreme. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  28. DTTR

Off Topic V3

Eu am făcut screenshot, să n-am discuții la proces. Cartela vine pe curier... Sau alegi un punct Digi de unde o iei. Eu am ales punct pentru că vreau să și reziliez un număr. Pe care îl am de... 15-18 ani. Numărul. Nu abonamentul. Că mi-am tras număr personalizat. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use