Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Yesterday
  3. Feri

Off Topic V3

Și de la "necunoscuți" Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S20 Plus 5G
  4. Innoxius

Off Topic V3

Nu cumpăr dupe oleics.
  5. DTTR

Off Topic V3

Lasă asta! Zi, cumperi o ba? Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  6. Eu zic ca nu vei simți nici o diferență Trimis de pe al meu SM-G986B folosind Tapatalk
  7. Salut Alex. Cand se simte diferenta dintre un telefon cu 6 GB RAM si unul cu 8 GB RAM, ambele avand un procesor SnapDragon 865. In alta ordine de idei, imi poti recomanda un telefon cu ecran si auditie foarte bune si bateria buna. Restul, sa fie decente ca performata. Dispun de 2300 RON.
  8. Last week
  9. De cateva zile, din senin, in ~60% din cazuri, cand cineva apeleaza telefonul inculpat pe numarul de Orange, initiatorul apelului este informat de catre robotul de serviciu ca "persoana apelata are telefonul inchis". Telefonul este dual sim, am comutat SlM-urile, aceeasi problema. Am introdus alt SlM de la Orange in telefon, acelas rezultat. Initial am crezut ca ar fi defecta cartela, asa ca a fost innoita Se poate face cava, ca telefonul sa 'accepte' cartela?
  10. La multi ani fericiți! Sent from my SM-N986B using Tapatalk
  11. La mulți ani, Andrei! [emoji2513] Trimis de pe Galaxy Note8
  12. La mulți ani și din partea mea !!! Sent from my iPad using Tapatalk
  13. Prin natura ocupației, trebuie să am mâinile libere. Așa încât, am mereu ceas dăștept la mână și cască în ureche. Până acum am avut Jabra și Plantronics, modele în zona a 200+ lei. Am avut și China, dar le-am purtat doar câteva zile, sunet de tigaie n-am nevoie. Întrebarea ar fi dacă are vreun coleg Plantronics Legend, diferite modele. De exemplu, 5200 e între 600 și 900 lei, B235-M este vreo 850 lei. Sunt curios dacă sunetul este cum ar trebui să fie pentru preturi din zona a 800 lei. Mă interesează calitatea sunetului și în convorbire, dar și la muzică, uneori nu-mi mai pun căștile mari și ascult pe headset. Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk
  14. La mulți ani sănătoși și frumoși maestre@pascaleandrei ! Frumoși ani, 20 și mulți alții înainte! [emoji482] Trimis de pe al meu AC2003 folosind Tapatalk
  15. Innoxius

Off Topic V3

Pentru distanțarea socială. Mai multe grupuri înseamnă mai puțin oameni într-un grup, deci șanse mai mici să strănute unul pe tine.
  16. DTTR

Off Topic V3

Prea multe grupuri. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  17. De când caut niște foi de înșelat și niște cearșafuri fotografice, ca să pot învăța în timp ce trag.
  18. nick5roo

Off Topic V3

Păi bre, pe grupul mobilissimo ai postat, sau anunțuri mobilissimo? E diferența. Pe grupul mobilissimo nu se postează anunțuri și acolo se aproba postările și se șterg automat anunțurile. Pe anunțuri mobilissimo postezi direct. Trimis de pe al meu AC2003 folosind Tapatalk
  19. DTTR

Off Topic V3

Păi nu pot să îți arăt că nu s-a aprobat... https://www.olx.ro/oferta/tenda-mesh-mw3-2-pack-oradea-IDe2PyA.html Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  20. nick5roo

Off Topic V3

Cine bre, ia să văd! Ce ai postat? Trimis de pe al meu AC2003 folosind Tapatalk
  21. DTTR

Off Topic V3

Cei care administrează FB mobilissimo sunt răi. Nu mă lasă să pun un anunț că vând din casă. Și aici trebuie thread nou pentru fiecare anunț. Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  22. Salut. Ai idee de ce smartwatch-urile, care au baterii semnificativ mai mici decât telefoanele, se încarcă atât de greu? Mulțumesc.
  23. 1. Vine Motorola RAZR5G flip la noi? 2, Sharp zero2 are 240 Hz şi ... merge. Aşa am văzut prin site-urile de prin Japonia. Când se va generaliza... 3. Puteţi influenţa cu ceva pe cei de la conducere privitor la moduri online de predare la şcoli? Înţeleg că sunteţi pricepuţi şi în avangarda cunoscătorilor în domeniu. Mă gândeam la o indicaţie, o platformă, un memoriu sau cel puţin recomandări. Pe toţi părinţii ne afectează lipsa de coercitudine la nivel de implementare a tehnologiei (tablete, flip-uri, programe, aplicaţii, transfer date, etc. moduri de captare a atenţiei elevilor - eficientizare). Nu mă gândesc numai la tine ci la toată ,,protipendada mobilă, IT, ştii tu! Dacă nu, măcar ne puteţi spune nouă. Sigur avem de învăţat ceva. Cred că o mare parte din ţara aceasta ar fi recunoscătoare!
  24. Batran? Pai suntem pustani d-nu' Razvan si tu te vaiti de batranete? Ai nevoie de ceva adrenalina sa-ti revii. Gasesti adrenalina de 20 ani si e ieftina, o sa vrei pe urma Nexus sa faci multiboot. Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  25. Am oneplus Nord cu încărcare completa warp la 40w în 50 minute! Dar dacă schimb cablul, canci warp. Sau dacă am încărcător QC4 canci warp. Deci fiecare cu tehnologia lui. Astrografy by gcam (3 minute 05)vs vedere nocturna by oneplus (20 secunde) vs foto normal. Care e mai bună? Trimis de pe al meu AC2003 folosind Tapatalk
  26. Am avut 2 OP-uri pana acum, si am fost foarte multumit de ele. Au garantie buna, soft curat, hardware potent, misca decent cu update-urile (dar nu ca inainte pentru ca au prea multe modele si nu fac fata), au lucrat la camera dar tot cu un GCam faci treaba buna. Din pacate, am imbatranit si nu mai am chef de buchiseala pana gasesc un GCam care sa nu dea gherle cand ti-e lumea mai draga, asa ca pica abia pe locul 3 ca optiune de achizitie... Nu zic categoric NU. Om vedea, zise orbu'!
  27. Oneplus 8/ pro este o alternativa care impaca si capra (apple) si varza (google). Are warp charging care incarca in mai putin de o ora bateria, bateria tine suficient, are Android 11, iar la hardware matura pe jos si cu capra si cu varza. Am un oneplus 7T ( al sotiei) care bate Pixelul meu 4XL la tot, mai putin la camera, procesor 855 + (7 nm)/ 128GB ROM/ display net superior, etc. In cazul in care google nu isi revine si merge in continuare pe "ieftineala" o sa trec pe oneplus. Deocamdata sunt asigurat pt inca doi ani, zic eu, cu P 4XL...pe urma, mai vedem. Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  28. http://media.tvrnews.ro/video_local/202009/cabine-export-site-48163800_48163800.mp4 Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use