Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Cu vreo 20000 pct. Sent from my iPad using Tapatalk
  3. Today
  4. Am făcut update la ultima versiune a forumului. Tapatalk e OK? Dacă observați probleme de orice fel, semnalați aici. @Bogdan Scarlat Am rezolvat în Homepage. THX
  5. Parerea mea este ca nu merita sa treci la pixel 4 , nici daca ai prima generatie ... Imi pare rau... Ma simt ca atunci cand aveam iPhone ... doar plusau la pret ... Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
  6. Eu îți spun părerea mea. În cazul fotografiilor făcute cu camera principală, cele cu Note8 sunt mai bune în ce privește acuratețea culorilor în toate fotografiile din test. În schimb cele făcute cu camera zoom(vreo 4 fotografii) au culori mai corecte în cazul Mi 9T Pro. Camera tele a lui Xiaomi e mai bine calibrată. La detalii sunt greu de departajat, amândouă au din plin. HDR-ul este foarte puțin în avantaj (spre greu detectabil) în cazul lui Note8. Mi 9T Pro are și avantajul camerei ultra wide. Până voi testa și în low-light aș acorda per total un avantaj mic lui Xiaomi. Și partea video rămâne de cercetat. [emoji4] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  7. In principiu cele cu Mi 9T Pro sunt mai ok din punctul meu de vedere, dar sunt anumite capturi unde culorile Note-ului sunt mai bune. Aici tu stii mai bine cum arătau subiectele in realitate. Pe de altă parte, poza pe care ai pus-o in articol are mai multe reflecții pe Mi 9T. Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk P.S. Foarte interesante pozele. Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk
  8. Mostre comparative ziua, Note8-Mi 9T Pro. Puteți descărca fotografiile la mărime originală de aici: https://we.tl/t-ffv8iAInNP Câteva păreri după ce le vedeți ar fi perfect. Mulțumesc. [emoji4] Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk
  9. Mihai

Off Topic V3

Eu am parte de plăcintă când vreau eu, am avut plăcintă chiar recent. Vă dați seama că noi nu vom mai putea vorbi de mâncare de la Android 10???
  10. Vine acus al meu, te bate pe umăr [emoji2960] ONEPLUS A3003
  11. Yesterday
  12. Am incalcat regulile forumului ? Intrebarea este pt. Alex...
  13. S10+, Brașov, Modul Noapte Trebuie să recunosc că e impresionant modul acesta. P.S. De acum încolo urmează multe poze din Brașov pentru că aici fac facultatea, iar orașul este superb. [emoji846] Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk
  14. Încă rezistă bine Oneplus 7 Pro în Antutu... Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk
  15. DTTR

Off Topic V3

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk
  16. Feri

Off Topic V3

Așteptăm review-ul Sent from my iPad using Tapatalk
  17. nick5roo

Off Topic V3

Exact. Îl trimit lui Alex direct. Am vorbit cu Ervin deja. ONEPLUS A3003
  18. Feri

Off Topic V3

Ajunge la Mobilissimo pt review? Sent from my iPad using Tapatalk
  19. nick5roo

Off Topic V3

Ei spun 4-8 zile ONEPLUS A3003
  20. Feri

Off Topic V3

Da, ai dreptate. Uitasem de chestia asta.... Pe când îl primesti? Sent from my iPad using Tapatalk
  21. nick5roo

Off Topic V3

Nu bre. Telefonul s-a lansat pe 18,alaltăieri. Urmează mâine să-l trimită. A fost weekendul la mijloc. ONEPLUS A3003
  22. Feri

Off Topic V3

Ți-ai luat nițel teapa cu vânzătorul.... Sent from my iPad using Tapatalk
  23. nick5roo

Off Topic V3

Nici nu a plecat. Plm ONEPLUS A3003
  24. Feri

Off Topic V3

E pe drum Siaomi? Sent from my iPad using Tapatalk
  25. nick5roo

Off Topic V3

Fac un test înainte să vând telefonul (op3). Apoi primesc acel premium cu android 10 instalat. ONEPLUS A3003
  26. Feri

Off Topic V3

Ți-ai instalat Android 10? Sent from my iPad using Tapatalk
  27. Innoxius

Off Topic V3

Eu mai am o doza de URSUS neagra si o sa am clatite cu branza dulce la cuptor. Ca sa fiu cu adevarat off-topic
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use