Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Yesterday
  3. Mihai

Off Topic V3

HTC HD2 a avut două variante. Cea din State avea mai mult spațiu intern, nu Ram https://m.gsmarena.com/t_mobile_hd2-3228.php și era mai rară. Oricum, dacă mai merge bine e un telefon super bun. Cred că a ajuns să ruleze chiar și Android 9, deși în condiții speciale (sau Android 8). Am modat acel telefon cât de mult am putut. De la el am trecut la primul smartphone cu Android nativ, HTC Evo 3D, or care îl mai am încă. Sent from my HD1913 using Tapatalk
  4. Sincer nu știam că există diferențe de RAM între versiuni. N-am stat prea mult pe gânduri când l-am cumpărat. M-a atras mult pe vremuri interfața Sense (parcă) de la HTC cu care m-am apucat să mă joc pe Windows Mobile atunci. Defapt in 2009 nici nu cred că aveam smartphone. Încă mă luptam cu Sony Ericsson, cu patch-uri, mod-uri, teme flash, etc.
  5. Mihai

Off Topic V3

T-Mobile? Ai luat varianta cu mai mult RAM, bravo. A fost primul meu smartphone.
  6. La multi ani! Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
  7. Au trecut 2 ani de cand ne-am mutat aici.. ce repede s-au dus
  8. Last week
  9. nick5roo

Bancuri

O fetiță aștepta la rând la frizer și mânca o gogoașă. Frizerul ii spune: domnișoricâ, o să ai păr pe gogoșică! La care fata răspunde: știu, o să-mi crească și țâțele! Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  10. De zgârieturi DA. De șocuri....NU. Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
  11. In malluri sunt standuri cu accesorii gsm si am vazut ca au si un aparat care iti aplica o folie pe telefon. Costa 80 ron si cred ca e din silicon. Imi protejeaza ecranul o astfel de folie?
  12. Lilian

Hote de bucatarie

Buna ziua! Am cuparat acum 2 ani hota bosch acest model, cand efectiv nu o mai putea folosi pe cea veche. Difernta a fost extraordinara. Trage forate bine aerul. De fapt trage asa de bine incat trebuie sa inchidem usile. Consuma foarte putina energie si este foarte silentioasa. O hota exceptionala, sunt foarte multumita de achizitia facuta. Raportul calitate-pret este unul foarte bun. Recomand!
  13. @Innoxius regim ca și până acum, mâncat semințe pe canapele prin centru, scuipat pe jos și "combinații grele" cu țigări sau ce mai "uită" lumea pe șantier. @DTTR am adăugat alertă în ukhotdeals, te anunț în caz de primesc ceva.
  14. DTTR

Off Topic V3

Dacă vezi un HTC Evo 3D să-mi dai o veste. Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
  15. Innoxius

Off Topic V3

Nu puteai și tu să dai banii ăia la rroamă de pe stradă? Apropos, ăștia ce regim vor avea de la anul?
  16. In UK 2 pungi de Gusto cu sare s-ar putea să fie mai scumpi decât HD2-ul 😂😂 Nu știu preturile deoarece înafară de mici și zacuscă nimic nu cumpăr altceva de la magazinele românești. 😂
  17. nick5roo

Off Topic V3

9 lire? Erau în pachetele de pufuleți? [emoji849][emoji848] Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  18. Jucărie nouă de butonat Săptămâna viitoare ar trebui să vină că e comandat în această seară.
  19. nick5roo

Bancuri

Era să fac infarct... Ca în fiecare seară, iau testul Covid din frigider (Ardeal, 54 de grade) și mă testez cu un Shot... nu tu gust, nu tu miros, nu tu tărie!... Gata! Mă și gândeam cui las sculele de pescuit... Noroc cu nevasta: “vezi că ți-am pus pălinca în balcon, că nu mai aveam loc în frigider pentru apa plată”. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  20. No device needed. Not even the TV. You don't need it, it won't help. Just go outside during the night and stare at the sky. You are, as we Romanians say, prost ca noaptea! :facepalm: P.S. - You started on the wrong foot. This is not a healthy subject. Please try again later... Ah, about your "healthy" question: check this LINK
  21. Hi, I'm looking for healthy conversation. How can I convert my ordinary tv into smart tv. Will I need any device? Please explain step by step.
  22. Earlier
  23. Salut Alex, revin astazi dupa ce am cautat telefon sub 6inch...concluzie nu prea am gasit si raman la ce am. Totusi am o intrebare: esti pasionat de muzica la casti? Daca da te rog sa imi recomanzi o pereche de casti over-ear pe la 400-600 de lei si closed back. Sunetul imi doresc sa fie curat iar basul mediu spre puternic. Eu m-am gandit la Audio-Technica ATH-M50X dar astept si parerea ta, multumesc.
  24. Contează cum îl utilizezi tu, nu un review-er. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  25. Alpe d'Huez

Bancuri

Aveți unul si cu Poli?... Poli Iași. Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
  26. Da stiu si va multumesc . Da gen nu stiu de ce are nota mai mare A71 cand foarte multa lume imi zice ca S10 lite e mai bun
  27. Mihai

Bancuri

Am avut ieri rândurile astea la story pe Facebook. Chiar dacă nu e reală, este extraordinar de nostimă 😆
  28. A alegerea ta ce dorești. Noi ne-am spus părerea. Trimis de pe al meu Redmi K20 Pro Premium Edition folosind Tapatalk
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Terms of Use