Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Da. Madărfacăr! Edit: Da era pentru Oppo. Nu pentru manele. Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
  4. Nu știu dacă a apărut și în România, dar în UK mi-a apărut reclama la YouTube Music și am instalat-o. Maneliștii sunt deja acolo. =)) 3 luni trial gratuit după 9.99 £ / lună. Versiunea free nu permite ascultarea în background. (căutați YMusic pentru asta, nu știți de la mine). Personal nu mă atrage "oferta". Am amazon prime la 7.99 pe lună cu livrări rapide, amazon video și amazon music. Nu e la nivel de Spotify / Netflix dar mult mai convenabil.
  5. Yesterday
  6. Bun preț....19.99€ https://store.steampowered.com/app/578080/PLAYERUNKNOWNS_BATTLEGROUNDS/ Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk
  7. Andrei P.

Poze facute cu telefonul

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
  8. Ma uit la lansarea lui Oppo Find X. Some futuristic shit in there. Arata excelent telefonul. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
  9. Last week
  10. MoshuXXL

Forum Samsung Galaxy S7 Edge

A venit în sfârșit Oreo pentru CSC ROM
  11. Robert Silviu

#mobicast

Salut, Alex! Ma gândeam zilele astea sa îmi iau un telefon nou si variez intre un Samsung A8(2018) sau un Huawei P20 Lite, tu care crezi ca merita și e mai. Mulțumesc! Seara/Zi frumoasa! Apropo ați rămas ca acum 5 ani cand ma uitam la review/ unboxing la Lumia 510 1020 etc .. poate chiar mai buni .. foarte mișto ca a venit și Vicu în echipa voastră chiar începusem sa ma uit și la el pe canal cu ceva luni înainte sa intre la voi în echipa. Sănătate și câți mai multi ani de mobilissimo!
  12. DTTR

Off Topic V3

Este mobilissimo pe FB? Cât de cool este asta? Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
  13. pedro2767

Poze facute cu telefonul

Huawei P20 Pro :
  14. Feri

HTC u11

Da este ok să se închidă dacă a fost foarte cald. Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk
  15. Buliga razvan

HTC u11

Ok da sa se inchida video dupa 7 minute full hd. Cu toate ca era super cald in clasa.?????????
  16. Sp1tfire

Poze facute cu telefonul

@Feri Mai du-te si pe la vecine sa pozezi flori, ca floarea aia o stim [emoji23] Sent from my SM-G955F using Tapatalk
  17. Sp1tfire

HTC u11

Cred ca sunt normale temperaturile astea, mai ales vara. Daca te joci Mortal Kombat sau orice alt joc ce solicita procesorul destul de mult, automat se incalzeste si bateria se consuma intr-un ritm mai alert. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
  18. Buliga razvan

HTC u11

Uite acum bateria trage spre 40 grade
  19. Feri

HTC u11

Nu te ajuta cu nimic benchmark-ul. In acele teste telefonul se va incinge si este normal sa se incalzeasca.
  20. Buliga razvan

HTC u11

Sa vaf temperatura bateriei la cat ajunge . Si ce performanta scoate telefonul. Ca mia inregistrat 188756in ANTUTU SA VAF CAT SCOATE SI TEMPERATURA CE O VA OBTINE DUPA TEST. fac bine ????
  21. Feri

HTC u11

De ce? Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk
  22. Buliga razvan

HTC u11

Am dat acum am facut backup sa vad de acum am sa instalez aida64 sau ANTUTU????
  23. Feri

HTC u11

Exact, sa faci un backup inainte de hard reset, pt ca se sterge tot de pe telefon.
  24. Buliga razvan

HTC u11

Chestia ca am 2 săptămâni sau trei de la achiziție îi dau un hard reset dacă nici acum nu rezolv îl trimit înapoi și i-au altul...........ha al treilea sa fie cu noroc
  25. Feri

HTC u11

Ti-am zis, incearca un hard reset. Si trebuie vazut ce aplicatie iti consuma bateria.
  26. Buliga razvan

HTC u11

Chestia este ca mi-e mi s-a închis filmarea la full HD 60 fps după 7 minute, bine ca era și foarte cald..... Dar totuși. Nu cred ca e normal asa ceva am văzut temperaturi dar 40 grade la brawsing nu cred ca e ok. Și uite un exemplu chiar acum l-am scos de la încărcat 100% am intrat în joc MORTAL KOMBAT și în 7minute mi-au plecat 5% din baterie. Este normal???
  27. Feri

Poze facute cu telefonul

Inca una de la mine.
  28. Feri

HTC u11

În filmare mai ales dacă filmezi 4K se încinge telefonul. Idem în jocuri. La browsing se încinge pe date mobile sau wifi. Aici nu ar fi ok încălzirea. Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk
  29. Buliga razvan

HTC u11

Este a doua oara când schimb htc-ul. Sa am atât ghinion??? O întrebare pe cunoscători este normala asa temperatura???
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use