Clicky

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Mai mult ca sigur ca nu o să-ți dea un G3 si o să-ți dea bani pe el. Așa cum ți-am zis ca o sa se întâmple [emoji16][emoji16] Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
  3. LG G3 - probabil telefonul anului 2014 (hands-on, unboxing, review...)

Al meu a mers 3 ani fără probleme, din care 1 an la forja maximă... Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
  4. LG G3 - probabil telefonul anului 2014 (hands-on, unboxing, review...)

La doi ani fără o lună de la achiziție. Mi-a corupt în card și corupea orice card... Nu încărca prin mufă... Nici wireless... Nu-l recunoștea PCul... L-au acceptat pentru reparație, au comandat piesa... Nimic anormal. Oricum mai am DOUĂ. Identice. Din păcate unul l-am cumpărat stricat sperând să fie problemă software. Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  5. LG G3 - probabil telefonul anului 2014 (hands-on, unboxing, review...)

Pai ce-ai facut, mai nene mai, s-a stricat LG-ul?
  6. Mi A1 Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  7. LG G3 - probabil telefonul anului 2014 (hands-on, unboxing, review...)

Mâine e ziua 14. Sâmbătă cu 10 minute înainte de închidere merg să le cer telefonul... Ziua 15. Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  8. Link-ul zilei 02

9. Ce filme mai vizionam

Die Dasslers
  10. Problema ecran

Salut , am un Samsung Galaxy S5 g900f si de ceva timp am o problema la el , pe langa multe altele... Problema generala este ca la frig , nu se mai aprinde ecranul , functioneaza ( gen pot sa raspund sa fac orice , doar ca nu se aprinde ) , cum il bag la caldura functioneaza . Aveti vreo solutie ? Multumesc anticipat !
  11. Last week
  12. #mobicast

Păcat că nu faceți review-uri la telefoane Meizu pentru că sunt foarte bune zic eu. Ex: Meizu M6s are exynos (80-90.000 antutu vechi, 18:9 hd, Super mBack care este prea GENIAL, o incarcare super rapida si un design foarte sexy pentru 150 de dolari. Eu dețin un Meizu Pro 6 care este destul de ok dar dacă avea un SD era mai ok.. Merită Nokia 8 la 14mil pe OLX sigilat?
  13. Salut,vreau a imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg.Buget 1300 lei!Ma gandeam sa astept moto g6 plus sau sa imi iau acum un xiaomi mi a1 !vreo sugestie?
  14. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Sau un S8 pe Midnight Black. [emoji16] Sent from my Galaxy S8 using Tapatalk
  15. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Hardware este identic, aspect...aproape la fel. Are ecranul nițel curbat și ceva mai mare...a și are ceva baterie mai multă. Zic să vezi un Edge pe Black....wow Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
  16. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Deci n-am văzut S7 simplu. Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  17. Probabil n-au rabdare sa lanseze ceva nou, iar cu modelele alea vechi de la Withings, rebranduite Nokia, sigur nu vor face ei cine stie ce bani. Mai bine sa vanda acum. Sent from my SM-G955F using Tapatalk
  18. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Păi Samsung Galaxy S7 Edge l-ai văzut anul trecut când am fost la Oradea.... Trimis de pe al meu SM-J530F folosind Tapatalk
  19. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Samsung Galaxy S7 simplu. Azi l-am văzut pentru prima dată... Este cel mai frumos telefon făcut în ultimii 3 ani. Negru. Wow! Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  20. #mobicast

Detin un Samsung galaxy S6 (il am din August si este intact, cu ce pret as putea sa il vand? Si cam la ce pret ar fi bun un iphone 7 putin lovit ?
  21. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Eeeeee....
  22. Ce te-a făcut să zici "wow" azi !

Are nevoie de un administrator!!
  23. Abia au cumparat, rebrand-uit si lansat, ca deja se gandesc sa inchida. Nokia can't see the fortunes of its Digital Health business turning around
  24. Funny stuff

Emag loveste din nou Set toate icoanele de care are nevoie o Biserica, 82 de icoane, Icoane Individuale Si, bineinteles, review-urile
  25. Cam asa.. Sent from my SM-G935F using Tapatalk
  26. Off Topic V3

Instalat cred că alaltăieri. E greu, f greu de utilizat. Singurul mod în care am reușit să o fac să meargă a fost scanarea întregului disk. Eu doream scanarea unui singur director dar n-am reușit. Chiar dacă ȘTIU că am bifat corect... Nu parcurge subdirectoare. Adică caută doar în director... Unde logic am directoare... Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use