Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Se vede clar că-s de damă, din dantelă transparentă.
  3. Fail-uri... monumentale sau simple failuri.

Bineinteles ca Primarul din Filiasi zice:"Lucrurile nu stau chiar asa. Daca vrei sa fii rautacios poti sa le asemeni cu un obiect de lenjerie intima. Mie nu mi se pare ca este asa." Ma intreb cum arata chilotii lui. Sau poate nu foloseste?
  4. android nougat

am incercat sa bag resurrection remix 5.8.5 si nu merge. imi da fail. stie cineva de ce? am twrp instalat.
  5. Black Friday 2017

Ouăle sunt în continuare ieftine la Kaufland. Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  6. salut. imi recomanda si mie cineva un android nougat care sa mearga bine pe note 4? multumesc anticipat scuze, un android 7. am vazut ca sunt mai multe: nougat, resurrection remix
  7. Votul vostru conteaza!

Am cautat pe site la ei dar nu scrie nimic. Este doar o informatie vaga legata de Craciun, atat. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Yesterday
  9. Black Friday 2017

Destiny 2 va fi mai ieftin în curând. Aștept varianta GOTY ca să nu mai dau bani și pe DLC-uri.
  10. Black Friday 2017

Card, card... https://mediagalaxy.ro/card-de-memorie-microsdxc-sandisk-ultra-clasa-10-pentru-filmare-fullhd-90mb-sec-200gb-adaptor/ Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk
  11. Doar noutăți la prima mână!

LG G3 Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  12. Votul vostru conteaza!

Termen limită? Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  13. Black Friday 2017

Preț ok, joc fain la 140 lei! https://www.greenmangaming.com/games/destiny-2-pc/?affsrc=1&utm_source=VigLink&utm_medium=affiliate&utm_campaign=cj Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk
  14. Votul vostru conteaza!

Am mai bagat 3 voturi, avea 56 voturi, acum are 59 voturi.
  15. Votul vostru conteaza!

Am mai votat inca o data cu alta adresa, bafta! Sent from my iPad Pro using Tapatalk
  16. Black Friday 2017

Nu. Fac la fel ca și cu telefoanele. Colecție! Sent from my LG-V500 using Tapatalk
  17. Black Friday 2017

Le pui pe OLX?
  18. Black Friday 2017

Adevăratul BF Sent from my LG-D855 using Tapatalk
  19. Votul vostru conteaza!

Va multumesc mult! Nu imi vine sa cred cat de geniali sunteti! Raman dator! [emoji2] Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Votul vostru conteaza!

E, la asta nu m-am gândit, am mai multe adrese de email... Când ajung acasă mai bag niște voturi Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
  21. Votul vostru conteaza!

+2, pentru că am două adrese de email pe care le pot folosi Succes!
  22. Votul vostru conteaza!

Am pus și eu ștampila cu degetul. [emoji4] Trimis de pe Galaxy Note 8 folosind Tapatalk
  23. Votul vostru conteaza!

Votat. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
  24. Votul vostru conteaza!

Votat si noi. Adica toata familia. Sau era numai pentru membrii forumului?
  25. Votul vostru conteaza!

Gata. Succes Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
  26. Votul vostru conteaza!

Mersi mult, apreciez ajutorul vostru. Sunteti o comunitate geniala! Sent from my iPhone using Tapatalk
  27. Last week
  28. Votul vostru conteaza!

Votat și eu.
  1. Load more activity

Important Information

Terms of Use