Clicky

Jump to content
Feri

Topic pt urari (zile de nastere,onomastice...etc)

Recommended Posts

imi imaginam un sandiliu ca cel din avatar, macar un tip cu plete :))

Pletele si cerceii au fost cand eram in liceu si facultate, acum jobul nu-mi permite extravagante de-astea.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Spitule, toate cele bune in noua viata, pentru ca presupun ca stii ca toate cele pe care le stii acum, or sa se schimbe, nu? :P

Si da, si eu mi te imaginam cel putin un rocker cu plete si belciuge in nas... :P

Daca stiam, dadeam o fuga si eu sa te felicit personal, ca azi am dat o tura prin Bucuresti.

Eu parcă i-am văzut poza pe forum sammobile.com. Sau ma înșel?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Mulțumesc tuturor și baftă mai departe băiatului, Didi. Eu personal nu am dat spagă :P. Adică ce-i în gușă e și-n căpușă. Am făcut meditații la mate puțin așa ca să-mi consolidez ceea ce știu, în rest nimic. La română nu am făcut nici o meditație în 12 ani, la geografie am cam lăsat garda jos și am luat cel mai mic rezultat dn toate cele trei deși am fost și la olimpiadă. Dar șpagă n-am dat ;).

Felicitări!

Erwin, desi e meritul lui Robert, satisfactia de parinte nu poate fi exprimata in cuvinte ;)

Mersi !

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Felicitări juniorului lui Didi, precum și lui Ionel.

În doi ani îmi vine și mie rândul. Åži Didi, știu exact ce spui. Am văzut filmul ăsta de multe ori până acum. Vibrezi cu toată ființa la orice problemă ar avea copilul tău. La un examen, cu atât mai mult.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Felicitari si din partea mea, dar eu mai am de asteptat pana termina scoala al mic, inca 10(zece) ani. :(

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Mulțumesc tuturor și baftă mai departe băiatului, Didi. Eu personal nu am dat spagă :P. Adică ce-i în gușă e și-n căpușă. Am făcut meditații la mate puțin așa ca să-mi consolidez ceea ce știu, în rest nimic. La română nu am făcut nici o meditație în 12 ani, la geografie am cam lăsat garda jos și am luat cel mai mic rezultat dn toate cele trei deși am fost și la olimpiadă. Dar șpagă n-am dat ;).

Ce profil ai urmat? Cum naiba ai dat la mate si geografie? :rolleyes:

Felicitari!