Clicky

Jump to content

RDS-RCS, incep sa ii detest, au scos si ultimul Discovery

Guest Deio

Recommended Posts

• Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hitler vrea discovery http://youtu.be/gUTtxyH3aYw

Demădular...   Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Killjoy, incearca si tu sa separi propozitiile. Ai scris o singura fraza kilometrica si intortocheata. Toate postarile tale de pana acum sunt halucinante. Lasi impresia ca te alearga cineva si n-ai ti

Posted Images

Ma pricep :D

Stati sa vedeti, ca am platit la casierie, sa fie clar, de dimineata. Si acum 5 minute primesc somatie si pe mail, ca daca vreau sa nu am probleme cu confirmarile, sa platesc la... la casierie, ca cica se confirma in timpul cel mai scurt, in 30 minute. :))

Las' ca fac eu flame. Ia mai dai dracu' de gunoaie infecte. Ca peste tot in tara cu cine am vorbit, toti imi spuneau ca le-ar da foc.

Ia dati o cautare pe google cum ca nu va puteti conecta pe ppoe la rds. Sa vedeti cum plange toata tara.

Tipic. Mai trebuie sa zic faptul ca am intarziat pentru ca, la fel ca in fiecare luna, m-am bazat pe ei ca imi trimit factura pe e-mail si luna trecuta au omis ? E bine totusi ca nu baga penalizari.

Dupa ce au scos antenele (nu ma prea intereseaza) dar orcum si n-au bagat nimic in plus , familia mea a bagat ceva optiune cu toate Dicovery-urile si Digi film,TV1000 dar la cateva zile dupa ce ne-au dat aceste programe le-au scos fara sa zica nimic ,inainte ca ''Stiti fraierilor ca orcum nu o sa le-avetii peste o saptamana'' si au dat history (care nu-i rau de fel dar totusi nu-i asa de bun ca Discovery) si asa avem mai multe canale digi-life, etc in loc de dicovery la acelasi pret nici macar un canal mai bun ,asta-i Romania , si ne ocupa tot timpul

Killjoy, incearca si tu sa separi propozitiile. Ai scris o singura fraza kilometrica si intortocheata. Toate postarile tale de pana acum sunt halucinante. Lasi impresia ca te alearga cineva si n-ai timp sa pui punct unei propozitii. Cel putin ti se potriveste numele ales, numai ca ne "ucizi placerea" de a citi ceva in romana.

Nu pot sa cred. Iar au mucificat grila digitala. Aseara vedeam bine mersi canalele digitale fara decodorul lor. Acum nu mai vad GSP TV, BBC Entertainment, BBC Knowledge, History, N24, Viasat Nature.

Sent from my AllviewSpeed3 using Tapatalk 2

Nada, au disparut, nu se mai vad fara decodor. In schimb au bagat AgroTV si alte porcarii. Pfoai, m-au umplut de draci. Ma silesc sa scot decodorul de la naftalina si sa stau cu 2 telecomenzi :(

P.S. Mda, si cum decodorul nu e HD, acum nu mai vad niciun post din cele HD. Nesimtiti ce sunt.

Pacat ca nu am alte optiuni in locatia mea. Am avut Romtelecom 2 ani, scump si servicii proaste. De internetul RDS sunt foarte multumit, insa la cablu lasa de dorit, nu din prisma calitatii, ci a faptului ca schimba grila cand li se scoala si au umplut-o cu canale locale Digi la refuz. Daca aveam UPC treceam la ei fara sa clipesc, pentru simplul fapt ca iti ofera card pe care il bagi direct in tv, fara sa mai stai cu plasa de decodoare si telecomenzi.

Am avut CATV de la RDS pana in decembrie anul trecut. mi se umpluse paharul. au scos posturi gramada, pentru al doilea decodor m-am rugat aproape 1 an (decodor care il plateam cu 10 ron pe luna) si tot nu l-am primit. M-am dus la UPC si nu-mi pare rau. CI+, nu mai sunt mini hd-uri ca la RDS, etc. bani cam tot aia. la rds plateam 45 pe luna cu hbo si conserva in custodie, daca o primeam si pe a doua 55. atat platesc si la UPC 55 lei ( cu tot cu hbo / cinemax) am scapat si de o telecomanda (CI+)