Clicky

Jump to content

EVOLIO EvoTab 3 sau GoClever Tab R7 ? Sau care ?

Recommended Posts

Iti recomand Nexus 7. Va primi suport din partea Google inca vreo doi ani de acum incolo. Apoi vine hardware-ul de foarte buna calitate, Tegra 3 este o bestie in jocuri, si mai ales dispune de cateva jocuri foarte interesante in Tegra Zone. Te poti juca GTA 3 pe ea, Most Wanted si multe alte jocuri. Mai bine mai strangi 400 de lei si iti iei un Nexus 7 16 gb wi-fi. Plus ca e foarte rapida pe net, ecranul este de calitate excelenta, are matrice IPS si unghi de vizualizare foarte bun. Nu te uita ca are 5 ani garantie ca sunt niste mincinosi notorii. Stii tu vorba englezului: Suntem prea saraci sa ne cumparam lucruri ieftine.:D:). E o diferenta uriasa intre ele. E ca diferenta ca intre adidasii de firma gen Nike, Puma, Adidas, care desi costa mult te tin la fel de mult, si adidasii de la coltul strazii care desi sunt mai ieftini trebuie sa-i schimbi din 2 in 2 luni.

Nu ii mai recomandați nexus ca omul nu vrea, ia o tableta de la evolio sa vezi ce service Bun au...

Noi am încercat să te ajutăm însă vad ca refuzi așa că dacă îți iei o tableta evotab sa nu te plângi pe forum ca nu merg jocuri sau ca se blochează des pentru ca motivul e clar sau sa întrebi cum se face Root pe ea sau sa pui un rom custom pentru ca e tableta chinezeasca sub brand romanesc...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Mai bine mai strangi 400 de lei si iti iei un Nexus 7

Usor de zis. De unde stii cat lucreaza el pentru 400 de lei ?

sa nu te plângi pe forum

Adica cum, daca nu face cum vrem noi nu mai poate cere ajutor pentru ca nu ne-a ascultat ?

Sensul este acelasi: un utilizator al acestui forum ii spune altui utilizator al acestui forum sa nu se planga pe acest forum. Motivul pentru care ar putea sa se planga nu are importanta, atata timp cat cel care se plange respecta regulamentul.

Mai pe sleau, cine esti tu sa-i spui altuia sa nu se planga sau sa nu ceara ajutor pe acest forum ?

Acum e clar ce am vrut sa zic ?

Sensul este acelasi: un utilizator al acestui forum ii spune altui utilizator al acestui forum sa nu se planga pe acest forum. Motivul pentru care ar putea sa se planga nu are importanta, atata timp cat cel care se plange respecta regulamentul.

Mai pe sleau, cine esti tu sa-i spui altuia sa nu se planga sau sa nu ceara ajutor pe acest forum ?

Acum e clar ce am vrut sa zic ?

Nu stiu cat timp munceste pentru 400 de lei, dar spunea ca intr-o luna ca vrea sa-si ia o tableta cu Android. Eu doar i-am recomandat un produs, care este destul de bun. Decizia ii apartine in totalitate