Clicky

Jump to content
son1k

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

Drăguț, eu o mai las puțin pe asta.

E foarte enervant ca se actualizează automat gplay, mie îmi plăcea foarte mult versiunea aia de pe vremea lui ceașcă, aia cu multe pătrățele, ca pe wp. Îs niște ciobani.

Si pe tableta, si pe telefon le-am instalat manual. Pe tableta se vede demential, imaginea de header (daca exista) gliseaza frumos. Uite-asa ne trezim ca ne va placa Android L.

Sygic pt Europa este la reducere de 55% din preț până pe 10 august.

Costă 25 euro, eu unul îl cumpăr ;)

L-am testat în Germania și merge super ok.

PS. Este un soft de navigare off-line.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Eu ma dau cu Waze în Romania....face bine pentru ca sunt mulți care semnalează radar ele la timp și de peste tot.....Dar tot aștept IGO ul sa vina și la noi în Play :)

Pentru cei care nu au butoane capacitive si/sau fizice,aplicatia asta e must have ,ma jur. Daca stie cineva si ceva aplicatie pentru a ascunde bara de notificari,post here.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmd.hidesoftkeys

Multumesc Sebi , chiar cautam asa ceva . La G2 , stiti ca e "butonul" ala care-ti coboara bara de notificari , eu credeam ca ala e sa ascunda butoanele in jocuri ;) si am fost intr-un magazin si am vazut ce face...de atunci ma gandeam daca exista asa ceva :D

Trimis de pe tableta .

Edited by Scootch98

Imi dispare bara de notificare si nici nu e ascunsa , dispare pur si simplu . as dezactiva autohide-ul daca as avea bara de notificari pentru ca-mi place customizarea si faptul ca pot saa le pun verticale :( .post-13157-140766430683_thumb.jpg

Trimis de pe tableta .

Andrei cred că întreba despre principiul de funcționare. Că probabil serviciul e pe bani, nu-i problemă, dar cum dzeu merge? Prin fum, cu porumbei voiajori sau cum?

Ca dacă n-ai semnal de date deloc sau pur si simplu închizi internetul de date, sa înțeleg că merge prin semnalul GSM? Probabil, pentru că undeva in descriere se spunea ceva de costuri echivalente cu cele ale unor sms-uri.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk